Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem a szomszédot...

Feljelenthetem a szomszédot csendháborításért?

Figyelt kérdés

Szüleim meg ők tök jóba vannak de az agyamra megy hogy fél 10 és éjfél között a kocsijuk mindig random beriaszt, van hogy a nap közben is. Sokszor keltett már fel álmomból, mert hiába hogy a másodikon van a tetőtéri szobám, az ablak nyitva van mert nagyon meleg van, és ők meg pont alatta parkolnak a 3 kocsijuk közül az egyikkel.



Én nem akarom hogy haragban legyünk, bár a kutyájuk is csak hozzánk szarik de mindegy. Viszont ettől nem lehet aludni.



2019. aug. 10. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

:O

Ne jelentsd fel.

Menj oda, s felnött férfi módjára tudasd vele, hogy ez így nem működik.

2019. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2019. aug. 10. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jelentheted fel, mert riasztóval szerelik az autókat, a használatuk teljesen legális. Azt meg ugye nem tudod bizonyítani, hogy indokolatlanul riaszt az autó?


De azt készséggel elhiszem neked, hogy ez nagyon bosszantó!

Mellesleg az éjszakai csendben, ha 1 utcával arrébb állnának, akkor is hallanád.


Egy megoldás van, ha van garázsuk, akkor kérd, hogy abban álljanak! Ha ott is beriaszt, akkor el kell vinni

szerelőhöz! Ha nincs garázs, akkor nincs mit tenni!

2019. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Arya Stark421 válasza:
37%
Csendháborítás jelszóval csak akkor tehetsz feljelentést ha 9 óra után este nagy a hangzavar.De sajnos a riasztó az más eset.
2019. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Butaságot írt az előttem hozzászoló.

Csend háborítást egésznap el lehet követni.

Viszont inkább menj át és beszélj velük mint rögtön feljelentsd.

2019. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!