Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetünk, ha a szomszéd...

Adrienn03 kérdése:

Mit tehetünk, ha a szomszéd piszkálja a mi munkásainkat?

Figyelt kérdés
Családi házas, csendes körzetben lakunk. 1 éves a gyerekünk. A szomszédunk testvérének itt van "műhelye". Nyugdíjas mérnök, és rendszeresen vasárnap nyír füvet, rotál, reggel 5-kor már itt van, 7-kor flexel, fúróval dolgozik, kalapál, kompresszorozik stb. Nem szóltunk. Most tetőt újítunk, szóltunk nekik. Folyamat beszól a mestereknek, ezt nem így kell csinálni, pakoljanak már el onnan, már 5 hete ott vannak (csak 3), nem tud tőlük dolgozni, stb. Állítása szerint már "nem egy, vagy 20 ilyen tetőt megcsinált, és nem így". Zavarja a törmelék (amit mondtuk, hogy össze fogjuk szedni), közben náluk ott egy rakat beton- meg csempe sitt. Szerintetek mit tehetnénk?
2019. aug. 19. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
magasrol leszarjatok? vagy megmondjatok neki, hogy vegyen vissza. mar nem azert, de mi koze ahhoz, h a ti tetotoket hogy teszik fel es hogy a ti udvqrotokon hol van szemet? torodjon a sajat dolgaval, az ilyen egy nyomorek
2019. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze hozzà?? El kell küldeni a jó édes.... Mesterek még hogy hogy nem oltottàk le?? Félnek töle vagy mi??
2019. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A felőlük lévő oldalhoz be kell engednie telken belülre a mestereket. Ma átmentem, és annyit mondtam, "amíg mi fizetjük őket, úgy csinálják, ahogy nekünk tetszik". Erre közölte, hogy holnap oda ne potyogjon a por, mert ő az udvaron (a mi ablakunk alatt) lakkozni fog kompresszorral. Mondtam, azt mi is hallgatjuk épp eleget. Erre nekiállt affektálni, hogy "azt mi nem hallgatjuk annyit, mint ők a kopácsolást". Hozzáteszem, itt maszekol...
2019. aug. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!