Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Agyilag sérült másokkal...

Agyilag sérült másokkal ordítozó szomszéddal/környékbelivel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
A tag agyilag leroppant nem öreg,alkoholista. Minden 2-3.éjjel a házak közt ordít valakivel mert sosincs egyedül. Az a szint akinek szólni csak olaj a tűzre én így nem szólok ki. Az anyját 'mocsok kurv.nak" nevezte! Nagyon mélyen van agyban főleg éjjel ha hallani,nappal köszön mindenkinek de már kezd újra részeg lenni. Kinéztem kb 1 hete és felnéz ordítva "ha itt ki mersz te is szólni azt beverem e te na " szóról szóra ez volt. Majd a padra ülve egy a házunkban lakó nő nevét konkrétan kimondta és hozzátette "mocskos ordas k#rva kiverem mindegyik fogad te". Megyek fényes nappal köszön,én is,barátom is köszön neki is köszön. Majd éjjel arra kel a ház,hogy ordít fel,hogy "aki kinéz és kiszól azt beverem". Amúgy ha bezárom az ablakot rendben,nem hallom de most meleg volt ezért myitva hagytuk.. 😨😨 Erre ugyanaz a megoldás nem szólunk ? de már ki se nézünk mert felordít,hogy mit bamuljuk csak a fent említett stilusban 😭😭 Testi bántalmazástól itt senki sem tart nem os adtunk rá okot,ha ennek beszólna valaki annak biztos nekimenne..mi se szólunk be. Mi 21:30 után nem megyünk ki.. olyan 23:20 körül mata részegen megjelenik a ház körül. Valakivel volt hasonló? Az agyban sérültek másoknak való ordítását ti sem vettétek komolyan az alábbi esetben? A tag kezelésre szorulna kb mert valami mentális zavara van. De most belegondoltam mi van ha zsákba varr amiért kussban kimertem nézni. 😭 Esküszöm. Beszéltünk mással a házban róla de annyit mondtak,hogy régóta ez van mással is így beszél éjjel és,hogy hülye. Hasonló tapasztalat? -ezt leszámítva csendes jó hely nem gettó,tisztaság van! Sima lakótelep amúgy nyugalom van fényes csendes. Úgy értem jó a közvilágítás is de én sehol se megyek ki egyedül este 9-10 után. Korábban mentem mikor külön éltünk barátommal de azóta nem sétálok én éjjel kísérettel sem.

2019. aug. 21. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

videóra venni, és amikor józan, megmutatni neki


közös képviselő vagy ilyesmi létezik ott?

2019. aug. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igeen! És pont ő az a nő akire a nő erkélye alatt ordított a pasi h kiveri az összes fogát. Tehát max megbeszéljük a közösképviselővel hogy agybeteg a pasi.. Totálkáros az agya de ..
2019. aug. 21. 02:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm, nálam is hasonló a helyzet, de itt egy kocsma van, meg a szomszédban egy idegbeteg nő.

A kocsmában van egy tag, aki rendszeresen üvölt, még ha egyedül van, akkor is. Végigordítja az egész falut.

Már gondoltam beírok valami unatkozó ketrecharcos fórumba, azok keresnek mindig valami prédát, akit ok nélkül agyon lehet verni...

Rendőrt hiába hívsz, mert mire kiérnek, már alszik a figura, vagy elhúzott.

Közös képviselőnek pedig kéne tudni, próbálj meg jegyzőhöz menni, vagy a rendőrség egy próbát megér.

2019. aug. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rá kell hívni a zsarukat, mondjuk én vagyok annyira retardált, kimennék és megbeszélném vele, hogy aludnék és menjen el. Nálunk van egy figura aki fényes nappal kiabált velem, összekevertem egy ismerősömmel, aztán csak röhögtem amikor azt kiabálta "szevasz te búzzi akar egy pofont" azt hittem részeg, de kiderült nem ő volt, találkoznék ismét vele már beszélnék is rögvest. (Van nálam mindig gázspray).
2019. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gázspray-el le kell fújni, ha neked támad, ennyi, arra nem kell engedély, nem fognak miatta megcseszni, egy ilyen nyomorult amúgy sem tudna feljelenteni, mert annyira nem futja az intelligenciája.
2019. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kivárnám míg valami személyeset mond, vagy édesanyámat a szájára veszi, aztán egyből kiverném az összes fogát, plusz bónuszban eltörném mindkét kezét. Az ilyenek nem értenek másból.
2019. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen :( de én egy fiatalabb nő vagyok és nincs kedvem nekimenni hogy utána összeverjen.. barátom szerint nem kell senkinek megütnie,odáig nem fajul. Minket így nem szidott. De a közösképviselőt nagyon ocsmányul kb fenyegette. Nekem csak annyit szólt h ne szóljak ki mert "beveri" vagy kb ilyesmi amit írtam a kérdésnél.


Aztán fényes nappal jön & mindenkinek köszön.. Spray van nálam. Ezt leszámítva tök biztonságos a környékünk! Ez a gócpont..

2019. aug. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!