Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit reagálnál ha az alsó...

Mit reagálnál ha az alsó szomszéd megkérne, hogy az erkélyedről lapátra söpörd a koszt és ne az ő erkélyére?

Figyelt kérdés
Én vagyok az alsó szomszéd és gyűlölök konfrontálódni, de folyton tiszta por/hamu/kosz a virágom az erkélyen és a kiteregetett ruhákból is száll a por mikor beszedem őket. Ráadásul a féléves gyerekem ruhái is ott száradnak. A felső szomszédnak is pár hónapos a fia. Kicsinyes és hülye probléma, de ti mit reagálnátok?
2019. aug. 24. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kicsinyes probléma, én megérteném, és szégyellném magam, hogy ennyire figyelmetlen voltam. Viszont ez én vagyok, a te szomszédod lehet nem így reagál majd.

A lényeg, hogy kedvesen kérd meg.

2019. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kulturáltan, nem támadóan megkérne rá, akkor én nyitott lennék. Lehet, hogy a felső szomszédodnak fogalma sincs arról, hogy gondot okoz neked, egyszerűen bele se gondol.
2019. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez alap, engem meg se kéne kérni rá.

A felső szomszédod tipikus kit érdekel más ember. A többség ilyen sajnos, soha nincs egy kósza gondolata senkinek, hogy vajon a tettei okoznak e kellemetlenséget másnak.. De ha valaki nekik okoz fejfájást, akkor az egy utolsó getzi.

Szólj neki, ne legyen már tahó.

2019. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Hőbörögnék, és holnap már várnánk rá a tesókkal

36/C

2019. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez alap. Amennyiben számára ez nem, nem biztos, hogy különösképpen fogja érdekelni. Azért remélem nem nekem lesz igazam! Mindenesetre próbálj meg neki kedvesen szólni!
2019. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak a söpréstől van. Nálunk senki nem söpri le a mocskát, a szél hozza-viszi a port és a koszt egyik erkélyről a másikra. Egy nagyobb szélvihar után a babaruhák és a virágok mocskosak lesznek lefelé söprögető szomszéd nélkül is. A panel az ilyen fos sajna.
2019. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KOOK válasza:
ne viccelj nálunk alap hogy teregetni csak a lakásban lehet mert simán lesöpri az összes idióta a szemetét, a fölöttem lakó konkrétan kihugyozik az erkélyről még fényes nappal is és nem rossza a környék csak minden tömbben van legalább egy barom aki megkeseríti a többi életét
2019. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kihugyozós szomszéd nálunk is van!!! 😀😂
2019. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KOOK válasza:
Azt hittem a miénk elég egyedi eset de ezek szerint van máshol is... az ilyen felfogja egyáltalán mit csinál? Mivel garzonban lakok a wc kb. 6 lépés távolságra van tőle miért nem tudja használni?
2019. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!