Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Facebook on vannak olyan...

Facebook on vannak olyan ismerősnek jelöléseim amik már több évesek. Ciki ennyi idő után visszaigazolni vagy hagyjam a toszba?

Figyelt kérdés

#Krkrje #snejje #evehe
2019. aug. 29. 22:41
 1/6 Turbo333 válasza:
42%
Igazold vissza őket nyugodtan.
2019. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Turbo333 válasza:
42%
És nyomj egy zöld like gombot.
2019. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ciki. Majd kérdezgetik maguktól az értesítés látván "wtf""Mikor jelöltem én ezt be". Ha annyira akarod ismerősnek őket , akkor legegyszerűbb , töröld a jelölést , és jelöld be őket te. Ott meg majd ők eldöntik , hogy akarnak e az ismerőseid lenni vagysem.
2019. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éves jelölések is vannak, van egy csaj is aki még akkor jelölt be mikor kis tökkelütött voltam, most meg tetszik, vissza nem jelölöm, nem tudná ki vagyok.


Engem meg az bánt , hogy a ovis haverom se nem válaszol az üzenetre se nem jelöl vissza. :(((

2019. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 -es a lánynak küldj új lelölést , hátha visszaigazol.
2019. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem hiányoztak az ismerőseid közül, akkor ezután már mindegy.
2019. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!