Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Körmend?

Milyen hely Körmend?

Figyelt kérdés
Milyen ott elni? Kozbiztonsag? Munkalehetoseg helyben? Kikapcsolodasi lehetoseg?

2019. szept. 3. 04:55
 1/5 anonim válasza:
67%
Miért Körmend?szombathely azért jobb varos. Amúgy nem rossz hely, én ellaknék ott is. Munkahely? Attól függ mit szeretnél dolgozni.. Szerintem nincsen ott olyan sok lehetőség. De ha utazni szeretsz kB 30 km Szombathely.....
2019. szept. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsosorban Ausztria kozelsege szamitana nekem, utana pedig az ingatlan arak. Ezekben jobb, mint Szombathely, barmennyire is jobban szeretnek ott elni. Es ahogy irod, fel ora vegulis, ha megis az orszagban kene elhelyezkednem. A helyi lehetosegek mar csak erdekelnenek, mert sose lehet tudni. Gyerekneveles szempontjabol is kivancsi lennek, hogy ajanlanatok-e. Sokan ingaznak onnan ki? Graztol kozelebb a hatarhoz esetleg tudtok munkalehetoseget?
2019. szept. 3. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Munkalehetőség nagyon kevés. Hacsak nem boltban vagy az Ada-ban vagy a Müllexnél szeretnél dolgozni.

A közbiztonság átlagos, van ott is gettó mint mindenhol. De azért alapból kedves városka, én az évek során lassan megkedveltem. Nem ott lakom, de van, hogy ott akad dolgom. Inkább lakni jó ott, mint dolgozni és kikapcsolódni. Wellnesselni a sokcsillagos Mjus hotelben lehet.

2019. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi
2019. szept. 4. 04:37
 5/5 anonim válasza:
szar
2021. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!