Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lesz akkor ha a szomszéd...

Mi lesz akkor ha a szomszéd nevére és címére rendelünk sok pizzàt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik át, titeket megkeresnek és kifizettetik.
2019. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csalást követtek el amiért fel is jelenthetnek
2019. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alletta ***** válasza:
100%

jobb helyeken kérnek nevet, címet, telefonszámot. telón esetleg visszahívnak, ha először rendelsz tőlük.

nem a szomszéddal szúrsz ki, hanem saját magaddal. ő nem veszi át, nem fizeti ki, ti meg nem esztek pizzát.

ja, és tőlük ne is rendelj többé pizzát.

2019. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb esetben, ha éhes a szomszéd és tudja hogy szivatjátok azaz nem hiszi, hogy a futár eltévesztette a házat átveszi és megeszi.


Vagyis én ezt tenném ha pont olyan pillanatban kap el a futár, de valószínűleg nem veszi át. Ő nem vizet, neki semmilyen kellemetlenség sem lesz ... ti viszont bajba kerültök.

2019. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha először rendelsz valahonnan mindíg kérik a telefonszámod és visszahívnak, mielőtt felveszik a rendelést, éppen az ilyen esetek elkerülése érdekében. Ha megadod a számod onnan kezdve lenyomozható vagy, feljelenthetnek csalásért, főleg ha nem csak 1 pizzát rendelsz és ezzel komoly kárt okozol nekik.
2019. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

5# Eddig legalább 30 helyről rendeltem. Persze ezek sokuktól csak 1-2x meg nem mindegyik Budapesten volt, de még soha sem hívtak vissza hogy megtudják jó számot adtam-e meg.


Eddig csak akkor hívtak ha valami baj volt a rendeléssel. Azaz pl.: kifogytak valamiből.

2019. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel valószínűleg a pizzás céget szívatod meg. A szomszéd egyszerűen nem veszi át. Ezután a pizzások helyében a rendőrséghez fordulnék. Ők simán visszakeresik, hogy melyik telefonszámról hívták a PizzaKinget. Utána már Te is ki tudod találni, hogy mi következik.

Ha velem csinálná meg ezt pár hülye gyerek akkor este tízkor becsengetnék és pár pofon után elmagyaráznám, hogy többet ne szórakozzanak velem.(Én 185 cm és 100 kg)

2019. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bár már nem aktuális, de ha előre kifizetitek, akkor a szomszéd egy ritka nagy mázlista a sok ingyen pizzával, te meg szimplán fogyatékos vagy 😀
2022. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!