Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban hangos a szemetledobó?

Panelban hangos a szemetledobó?

Figyelt kérdés
Most fontolgatjuk,hogy az elso emeleten megvesszuk a kiszemelt lakast. A folyoso kozepen van a szemetladobo. A nappalink mellett kb 3 meterre jon le a lakok szemete. 10 emeletes panel.Szinte a nappalink alatt van a nagy kommunalis kuka,amibe bele esik a szemet. Mi vasarnap voltunk megnezni a lakast,akkor nem hallottam semmit. Erdekelne ,hogy ez szerintetek hangos?? Koszonom elore is a valaszokat.

2019. szept. 7. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha téglát, 12 db üres pezsgősüveget, autóalkatrészt, lyukas lábast dobnak le pl a 4. emeletről, vagy onnan fölfelé. A példákat nem most találtam ki, nálunk sűrűn előfordult.
2019. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tééééglàààt????? Most komolyan? Ha valaki tenyleg teglat dob le,ag nem gondolja,hogy zavarja a tobbi lako nyugalmat????!!!
2019. szept. 7. 13:43
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a csótányok miatt nem venném meg a lakást. Általában ahol zárt térben(tehát nem kinti) vannak a kukák, ott csótanyok is vannak.
2019. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
En is hallottam ezt a csotanyos dolgot. Viszont nagyreszt ezeket a ledobokat mar lezartak tudomasom szerint emiatt.
2019. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem költöznék olyan helyre, ahol használják a szemétledobót!!! Az ilyen épület tele van bogarakkal. Mifelénk már több, mint 30 éve senki sem használja az egész városban, tárolókat csináltak belőle.
2019. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
A nappalink alatt van a kuka? De jó is lehet ott szellőztetni...
2019. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, lehet hallani ha ledobnak szemetet. Én amikor régen panelben laktam hallottam. Meg a liftet is amikor elindult. Pedig nem 3m-re volt a lakástól. Plusz, ahogy írták előttem, nem véletlenül szüntették meg az új építésű lakásokban a ledobót: tűzveszélyes, vonzza a bogarakat, patkányokat, stb.
2019. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

LEHET, hogy tévedek, de ÉN, úgy tudom, hogy a szemétledobók használata tilos egy ideje.


NEM 100%!!!

2019. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10 emeletes panelban lakom. Nálunk lehet használni a szemétledobót. Használja is mindenki a házból. Sehol nem olvastam, hogy tilos lenne. A ház gondnoka hetente 2x, mikor szemétszállítás van, rakja ki a kukákat. Lehet hallani, de nem vészes, meg az emberek nem este szokták ledobálni a szemetet. Napközben meg sem hallani. Bogaraink nincsenek. Nagy ritkán találkozom egy-egy pókkal, de talán 4 vagy 5-öt láttam eddig (2013 óta lakunk itt). Igaz, ki a 8.-on lakunk.
2019. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2019. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!