Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés
KOOK nevű felhasználó kérdése:

Mit lehet kezdeni egy alkoholista trógerrel aki az emberi minimumot se teljesíti?

Felettem lakik egy majd 80éves nő aki befogadta az alkoholista fiát aki már közel jár az 50hez. Nap nem telik el hogy ne marnák egymást olyan trágár szöveg megy főleg este hogy az már abszurd sajnos elég vékonyak a falak hogy tisztán lehet hallani mindent olyan hangerővel megy a műsor ja és mindez egy egyszobás garzonban. A takarítás hiánya miatt tőlük terjednek a panelban a csótányok mert hiába van irtás ezeknél átvészelik és újra szaporodnak... Ez a féreg fényes nappal kihugyozik az erkélyen az első emeletről. Nem hinném hogy ez tolerálható lenne és csak engem zavar. Voltak párszor a rendőrök elvitték másnap reggel ott folytatta ahol abbamaradt. Szóval a kérdés tömören mit lehet vele kezdeni???

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkoholista, tróger

szept. 7. 15:59  Privát üzenet  

A válaszok
Mindig újra bejelenteni a rendörségnek, minden egyes alkalommal.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 7. 16:17 Privát üzenet
Legközelebb rendőrt kell hívni. Meg minden alkalommal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 7. 16:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez ahogy írtam már megtörtént párszor volt hogy ki se jöttek már érdemben nem változtatott a helyzeten

# 3/5Időpont szept. 7. 16:28 Privát üzenet
Rendőr újra és újra ill elindítani párhuzamosan a birtokvédelmi eljárást

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 7. 16:34 Privát üzenet
Amikor kihugyozik az ablakon, mentőt hívj!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 7. 16:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elképzelhető, hogy sokan nem az anyagiak miatt mennek külföldre?
Miért mondjak mindig ugyanazt az alkoholisták?
Biztonságos dolog kidobni az emberi hajat a szemétbe?
Tiszteletem. Mimdenkinek. Van e valakinek ötlete, hogy mit tudok kezdeni egy olyan alkoholista nővel ès a N túl normális fiával aki minden èven többször beáztat illetve rèszegen...
Alkoholista vagyok, és nem tudok rendes emberi kapcsolatokat nőkkel kialakítani. Néha megbokrosodok, és csak totálon keverek velük, mert valójában nagyon jól nézek ki. Mit tegyek? 20/F
Alkoholista, problémás szobatárssal mit lehet kezdeni? (hosszú)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!