Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni egy alkoholi...

KOOK kérdése:

Mit lehet kezdeni egy alkoholista trógerrel aki az emberi minimumot se teljesíti?

Figyelt kérdés
Felettem lakik egy majd 80éves nő aki befogadta az alkoholista fiát aki már közel jár az 50hez. Nap nem telik el hogy ne marnák egymást olyan trágár szöveg megy főleg este hogy az már abszurd sajnos elég vékonyak a falak hogy tisztán lehet hallani mindent olyan hangerővel megy a műsor ja és mindez egy egyszobás garzonban. A takarítás hiánya miatt tőlük terjednek a panelban a csótányok mert hiába van irtás ezeknél átvészelik és újra szaporodnak... Ez a féreg fényes nappal kihugyozik az erkélyen az első emeletről. Nem hinném hogy ez tolerálható lenne és csak engem zavar. Voltak párszor a rendőrök elvitték másnap reggel ott folytatta ahol abbamaradt. Szóval a kérdés tömören mit lehet vele kezdeni???

2019. szept. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig újra bejelenteni a rendörségnek, minden egyes alkalommal.
2019. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb rendőrt kell hívni. Meg minden alkalommal.
2019. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez ahogy írtam már megtörtént párszor volt hogy ki se jöttek már érdemben nem változtatott a helyzeten
2019. szept. 7. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendőr újra és újra ill elindítani párhuzamosan a birtokvédelmi eljárást
2019. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Amikor kihugyozik az ablakon, mentőt hívj!
2019. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!