Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmebeteg a szomszédom ha 20...

Elmebeteg a szomszédom ha 20 fokban légkondit nyomat?

Figyelt kérdés

Konkrétan zárt ablaknál fázom, na most az van, hogy van egy rendkívül hangos és zavaró klímája, ami zakatol, mert berezonál. Csináltunk kompromisszumot, hogy estére lekapcsolja, hogy pihenni tudjak, nappal úgysem vagyok annyit otthon. De most vasárnap van, és egyszerűen nem tudok pihenni, annyira dübörög, a többi szomszéd klímája is hangos volt, de azok nem rezonáltak be, úgyhogy nem zavart.

Mondom, mindegy, majd ha rossz lesz az idő, úgysem fogja használni.

De 20 fok van, meg kell fagyni, itthon fel vagyok öltözve és ez pedig nyomatja ezerrel. Reggeltől megy valami 2 perces szünetekkel nonstop.

Nincs jogom megmondani, hogy mikor használhatja, de szerintem ez nem komplett.

Mit gondoltok? Mi van ha egész ősszel bekapcsolva hagyja?


2019. szept. 8. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jön a jégkorszak.
2019. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lakásom is át van még mindig melegedve. Mondjuk most ablakot nyitva hűtöm, mert gazdaságosabb, mint a légkondi.
2019. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván, elég ha 2 perce kinyitja az ablakot és lehűl a lakás.
2019. szept. 8. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján elmebetegnek tűnik
2019. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg bizony, tudom amúgy kit mondassz, a multkor feltrancsírozott egy nyulat az udvarában, szóval elég durva az ürge. De a légkondit azért nyomatja, mert a melegben begöndörödik a fanszőre, meg a páratartalom is befolyásolja, vagyis ezt mondta. Néha a ventillátort is bekapcsolja, ha nő megy hozzá, mert azt mondja úgy jobban beáll a szőre, nem kell fésülje. Nagyon nagyon elmebeteg. Mi szomszédok össze kéne fogjunk ellene. Én már a Gizike néninek mondtam az utcában, de nem volt benne, hogy gyűjtsünk aláírást, pedig akkor lehet végre elvinnék a 6-osba.
2019. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet amerikai :D:D
2019. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sok az aszfalt és körbesüti a nap a házat.

Nekem 25 fok már meleg, főleg alváshoz. Jó, nyáron nyilván nem, de ilyenkor igen.


A lakások, falak, minden át van melegedve.

Zajos környék, éjjel zárva kell lennie mindennek. 2 fokot is visszamelegszik reggelre a falakról.


Ma és tegnap az ablak volt nyitva egész nap, már hűl onnan is.

De ha kint akár 23 van és süt a nap (pláne rá a beton erkélyre), sokszor semmi értelme nyitva tartani az ablakot, a zaj jön be és a lakás még melegszik is.


Úgyhogy sokat klímázok. Akár kinti 23, 24 fokban is.



Nekem amúgy a sajátom szokott berezonálni, tényleg zavaró.


Amúgy 20 fok nem számít hidegnek ezen az éghajlaton.

Hogy lehet fázni? :)

2019. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként 2 perc alatt nem hűl le. 10 alatt se.

Azért jó télen kereszthuzatot csinálni, mert nagyon hamar kicserélődik a levegő, és amint bezártad, vissza is melegszik, mert a falak, berendezési tárgyak melegek maradnak.

2019. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Mintha én lennék. :D Én is bekapcsolom otthon a légkondit, bár csak napközben. Miért ne lehetne melege? 20 fok még nem hideg.
2019. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nemhűt, hanem fűt


de mondjuk, ha lenne légkondim én is bekapcsolnám, melegem van

2019. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!