Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ajkán mit lehet csinálni?

Ajkán mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Milyen programok vannak

Hova lehetne elmenni ami nem kajálda vagy beülös



2019. szept. 11. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nézz szét a közelben.

En a helyedben, ezeket a helyeket meglátogatnám:

Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Kislőd

Urkúti őskarszt Természetvédelmi terület

Taliándörögdi Szent András templomrom

2019. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

TVt nézni, sétálni az út mellett, kacsákat etetni abban a pici tóban, a felújított korházat körbe járni meg akár a Horizontban vásárolni.


Rettenetesen sokoldalú, programokkal teli perzső város.


(Nem Ajkai vagyok, csak kb évente 3x lementem 2-3 napra az elmúlt 22 évben nagyszülőkhöz. Igen 22 vagyok most és ezek az észrevételeim)

2019. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Ajkai vagyok! Es aldom a napot amikor koltozunk el innen. Roviden: egy mocskos poszt kommunista szutyok kis balkani tanya! Korrupt munkahelyekkel. Bunko emberekkel. Nulla lehetosegekkel. Kornyekhez kepest magas lakasarakkal. (Van sajatunk,nem hitelre! De vicc ami itt megy) Mar talan nincs annyi hajlektalan DE sok a sz@r kornyek. Nem mondanam este 9 utan tul biztonsagosnak. A programok remekul tukrozik a "kedves" kis szulovarosom Ajka..megmaradt szovjetunios politikaval atitatott programjait..Ez a hulladek tanya nagyjabol csak a nyugdijasoknak jo. Korhazban ha ne adj isten meg fiatalon is de valami ugyed van es nincs protekciod akar meg is dogolhetsz senkit sem fog erdekelni sajnos. Munkat szinten csak ismeretseggel tudsz talalni es pont arra lesz jo,hogy rajojj kimesz te is kulfoldre majd.. Az eladok a boltokban viszonylag kedvesek. Kozugyeket intezni szinten protekcio nelkul eselytelen. Apropo korhaz..mindenfele kovetkezmeny nelkul halt meg itt egy ismerosunk Ajkan tudo emboliaban mert hazakuldte a szakorvos a halala elotti nap hogy ne panaszkodjon vegyen ki 2 nap szabit es pihenjen..tappenzre se irta volna ki..a ferfi 2 napra ra halott volt.. Es meg sorolhatnam. Van egy kis szemettel teli Csonakazo "to" itt ahol hetvegen d#gnak a csoves fiatalok. Par lepukkant kocsma. Sok melos. Ja es borzalmas iskolak ahova jo erzesu szulo mar az utobbi 6-7 evben nem iratja szeretett gyermeket. Pocsek kozutak. Egy jarda befejezese 250 meteren csak 1,5 ev volt Ajkanak.

Korrupcio a kozfoglalkoztatasban. Egeszsegtelen levego meg pernye minden mennyisegben ami reggelre fixen feketere beteriti az autod mert az Eromuben ejjel gumit es veszelyes mergezo hulladekot egetnek 😊😊 aminek mindenki baromira orul. Egy tisztan mosott lepedot sem lehet a melegbe kiteregetni az erkelyre mert fekete lesz a szallo pernyetol. Van egy kis mozi az viszonylag meg nem lett tonkreteve. A tomegkozlekedesre ne szallj fel ha szeretnel leszallni. A fuves teruleten nem tudsz 2 lepest tenni ugy,hogy ne lepj kutyasz@rba..mert a sok rendkivul magasan kepzett munkasvaros-lakos keptelen osszeszedni. Sok sok hitelre vett auto. Rossz allapotu koszos 10emeletesek ahova kiserettel se mernek bemenni. Remelem nem hagytam ki semmit! Ja Urkuton ha a helyiek viselkedese nem vette el teljesen az eletkedvedet es az Oskarsztnal omladozo eletveszelyes fa lepcson nem torted ki 3X a bokad akkor oda erdemes elnezni szep hely. A Csingeri erdo szinten tonkre van teve. A Park vendegloben meg a tegnaprol maradt kajat teszik eled. Van 1-2 jo pizzazo ha rendelsz akar mar 2 ora mulva hozzak is a hideg pizzad. 🤩🤩

2019. szept. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na azért ennyire nem durva a helyzet mint ahogy az előző válaszoló írja. Van egy két jó hely de egy idő után megunod. A Ludasba finom a pizza és hamar ki is szállítják. Mindenesetre nem egy karrierre vágyó fiatalnak ajánlott város
2019. szept. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

#3 as vagyok.. jaj hagyjuk mar. Ez egy hulladek korrupt hely..robbanna fel..

Tenyleg semmi nincs itt es undorito. Pont ahogy leirtam..korrupt kis Balkani tanya. Egeszsegtelen pernyes levego,bunko emberek,nulla lehetoseg,kosz,csovesek..

2019. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
* kihagytam hogy hanyinger itt lenni kb,sz@rok az utak, hangos az Agora, minden X heten lezarjak a Sport utcat amiatt a nyomorek sz@r tova futos verseny miatt hogy takarodnanak ki futni az erdobe a nyomorultak ne akadalyoznak a forgalmat. Szinvonaltalan programok politikaba martva.
2019. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Kislődi kalandparkba elmentünk de kb 15 éveseknek való max


Pizza nem volt jó fostam tőle


Semmi érdekes nem volt. Kipusztult valami

2019. szept. 27. 02:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo! :D en vagyok a #3as es jo alaposan leirtam mennyire gaz itt minden. Neked is igazad van! 😭😭 Voltam a kalandparkban 16 evesen meg anno.. mar annyi idosen is ugy ereztem dedo ami ott van. Az ottani kaja nem volt finom. Eroltetett az egesz.


😀😀 A Velvet pizza szokott gyomorproblemat okozni.. ha erre jarsz a Retro-bol es a Tosok etelfutar-tol rendelj az jo!! Amugy hulladek tanya.. en se itt fogok megoregedni. Annyi szepet tudok elmondani,hogy sok a park amit rendeznek is szep viragok stb stb.. de ezt leszamitva utalom!


Csaladomat imadom hozzajuk vissza fogok jonni latogatoba de itt nem fogok sokaig elni.. :) azaz fogok elni de nem itt

2019. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elköltözni az első adandó alkalommal arról a lepratelepről, ami csak azért nem pöcegödör, mert ott a szar a felszínen hömpölyög! :)


A hármas válaszoló nagyon konszolidált volt! Ajka egy undorító posztkádárista, büdös, szmogos, csóró proli lepratelep tele cigányokkal és mindenféle igénytelen söpredék ex kádáristával...

2022. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!