Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A közösképviselő vagy csak 1...

A közösképviselő vagy csak 1 nappal előtte (este! ) Vagy egyaltalán nem írja ki ha nem lesz víz, áram, gáz, fűtés szolgáltatás valamelyik nap. Ezt tényleg nem lehet tudni előbb?

Figyelt kérdés
Már többször szóltunk neki, hogy nem olyan vicces ha leég a mosógép vagy ha samponnal a fejeden tűnik el a víz. De mindig a szolgáltatóra fogja. Sok helyen laktam már mindenhol több nappal korábban kiírták ezeket a dolgokat. Mit lehet csinálni? Sajnos a lakók nagyrésze csak hőbörög de nem hajlandó megmozdítani magát hogy leváltsuk. Azzal én sem vagyok tisztában honnan lehet másikat találni? Pedig nagyon jó lenne mert az is gyanús, hogy a pénzünket nyúlja. Minden amit leír az éves elszámolásban sokkal többnek tűnik mint a valóság.
2019. szept. 12. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokról nem a közös képviselőnek kell értesíteni a lakókat hanem a szolgáltatónak. Nálunk legalábbis mindíg a vízművek logós értesítője van kirakva, ha nem lesz víz. A közös képviselő honnan tudná, hogy mikor lesz üzemszünet a szolgáltatónál? Áram-, fűtés- meg gázszolgáltatás szüneteléséről meg nálunk sincs értesítés soha, bár elég ritkán is fordul elő, a víz az egyetlen.
2019. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

közös képviselő honnan tudná ezeket? Ez a szolgáltató felelőssége, ott panaszkodjatok!


Ha pedig pénzügyi gondotok van vele, hívjatok össze egy rendkívüli lakógyülést és számoltassátok el!

2019. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ti nagyon el vagytok tévedve. Az éves karbantartásról a közösképviselőt értesítik.
2019. szept. 12. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A házban is lehet karbantartás, amiről természetesen a lakásszövetkezet elnöke vagy a közös képviselő tud.


Az pedig igenis kellemetlen, ha samponnal a fejen megy el a víz/gáz/melegvíz.


Nálunk olyan volt, hogy 15 perccel előbb zárták el a vizet az alagsorban és még pont kellett volna. Direkt siettem a teendőimmel, de még épp kellett volna.

2019. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyebként a szolgaltató azért a közösképviselőt kell hogy értesítse mert gondoljátok már át. Egy lakotelepen majd vegigjárják az összes házat ha van valami? :) Ez a közösképviselő feladata aki több házért felelős. Ezért őt értesítik. Csak ő meg nem szól nekünk vagy csak az utolsó pillanatban ami felháborító.
2019. szept. 13. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha így is van, mit tudunk ezzel kezdeni?


Tegyél panaszt a közös képviselőnél.

2019. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!