Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban nem illene kiirni,...

Panelban nem illene kiirni, ha fursz faragsz kopacsolsz?

Figyelt kérdés
Szerintem igy illene. Szerintetek nem? Szerintem egy par oras furasnal faragasnal kopacsolasnal is illene kiirni a lepcsohazba meg a liftbe ,h ettol eddig zajongas lesz,elnezest. Csak en gondolom ezt igy? A ti lepcsohazatokban kiirjak?

2019. szept. 20. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel akarok fúrni egy polcot, azért nem fogom kiplakátozni a lépcsőházat. Nyilván egy több napos-hetea felújítás más, ott kiírom.
2019. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
én a fél éves teljes lakásfelújítást kiírtam. De amikor 2 napig az új konyhabúrotorom szerelték az asztalosok azt nem írtam ki, mégis mi a ráknak?
2019. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha kiírják akkor halkabb lesz? vagy addig elköltözöl otthonról?
2019. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár órás munka miatt szerintem nem kell. Szerintem az egy panelban olyan gyakori, hogy kb. folyamatosan ki lenne plakátolva, hogy valamelyik lakásban munka folyik.

Meg úgy igazából az udvariasságon kívül mi haszna van? Szerintem nem sokan vannak, akik azért elmennek otthonról, vagy programot változtatnak, mert a szomszéd szekrényt szerel. Maximum kisgyerekes családoknál okozhat gondot, de hát egy baba napirendjét sem lehet több órával eltolni egy fúrás miatt, altatni meg kint a szabadban is lehet. Aki panelbe költözik, tisztában van vele, hogy a szomszédok is élnek, szerelnek, felújítanak, ami néha zajjal jár.

Vagy neked mitől lenne jobb, ha kiírnák? Mit csinálnál másképp, ha tudnád előre?

2019. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszabb felújítást illik kiírni, akár időpontokkal, hogy mikor várható nagyobb zaj. Egy-kétszeri fúrásnál tök felesleges.


Amúgy ha kiírják sem változik semmi, pont ugyanúgy zavarni fog mindenkit.

2019. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kiírják, ha ilyen egyhetes vagy hosszabb zajongás megy, de nem plakátolnak ki minden fúró bekapcsolást.


Amúgy meg ki se mennék liftezni egyet, csak hogy megnézzem, van-e papír arról, mi a zaj forrása.

2019. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, nincs gondom a zajjal, tudok aludni, szóval felôlem fúrhat 0-24. Szóval számomra felesleges
2019. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvették a szemben lévő lakást, kiírták, hogy felújítás lesz, bocs. Nos, 3. hete hallgatjuk reggeltől délutánig a fúrást, kalapálást, ugyanis betonig leszednek mindent. Ha meg kell csinálni, hát meg kell. Egyszer csak vége lesz.
2019. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!