Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zajos a szomszédom. Tudtok...

Zajos a szomszédom. Tudtok füldugó helyett alváshoz fültokot ajánlani?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy a füldugótól fáj a fülem már. Ezért ilyen fejhallgató szerű kellene de nem zenét hallgatnék vele csak szűrje ki a zajokat. A munkavédelmik nagyon nehezek, nekem valami könnyedebb kéne itthonra.

2019. szept. 28. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Piacokon nézz körül esetleg egy használt fejhallgató után amit ott helyben próbálj fel ha jónak érzed vedd meg, vezetéket levágod róla és alváshoz talán jó lesz. Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok nekem egy szilikonos munkavédelmi füldugó vállt be erre a célra. Melóhelyemen a raktáros csaj adott egyet hogy próbáljam meg, az még úgy be is vállt a fülem is jól tolerálja mert nekem alapból érzékeny meg akármilyen zenehallgatásra sem jó. Ez a kis szilikonos teljesen a fülbedugós változat vált be eddig a legjobban.
2019. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a szilikonosat még nem próbáltam. lehet nálam is az a baj hogy a rendes hab füldugó nem illeszkedik a fülemhez és nyomja. mert 3naponta újat használok tehát a higiéniával nem lehet baj...

köszi :)

2019. szept. 28. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt amitől fájt a fülem, aztán a rossmannban tudtam venni olyant, ami alváshoz is használható kényelmes, talán még most is árulnak.
2019. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen nagyon puha szilikonos van sajnos linket nem tudok küldeni, mert Londonban vettem reptéren, de nagyon bevállt, egyàltalán nem zavar. Én ilyen szemfedõt is használok alvàshoz, így teljesen elmúlt az alvâszavarom, pedig régebben gyógyszereket is szrdtem, azzal sem tudtam rendesen aludni...
2019. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi nektek :)

Hát sajnos nem találok neten szilikonosat. Esetleg valami márkát tud valaki mondani?

2019. szept. 28. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Hearprotek Sleep Ear Plugs for Sleeping, Ultra Comfortable & Resuable Noise Cancelling Ear Plugs for Light Sleepers, 29NRR for Snoring Travel Working (1pc Extra Replacement Included) (Purple) [link]


Valami ilyesmim van nemtudom otthon beszerezhetõ-e.

2019. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ejjha köszi! :)
2019. szept. 28. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Ohropax viaszos fudugo. Patikaban kaphato.
2019. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. szept. 29. 12:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezek beleférnek-e a költségvetésbe.

Én egyelőre még szintén a füldugóval szenvedek :)

[link]

2019. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!