Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet finoman jelezni...

Hogyan lehet finoman jelezni az ilyen szomszédnak, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés
3 lakásos társasházban élünk, ahol az egyik szomszéddal semmi gond nincs, egy középkorú házaspár. A másik lakásban egy fiatal pár lakik és lány előfordul, hogy elfelejti hányan is élünk ebben a házban. Ma például szembe jött velünk a lépcsőn egy szál köntösben délután 2kor. Nyáron többször is fürdőruhában mászkált vagy feltünően kevés ruhában. Számomra ez nagyon zavaró, én is megtisztelem azzal őket, hogy normális öltözékben jelenek meg a közös helyiségekben. A fürdőruha még hagyján, bár nem értem miért kell strandnak nézni az udvart, ahol mondjuk a mi gyerekünk homokozni szokott, de azért egy köntösben ne járkáljon már. Legközelebb meztelenül szalad le a kocsihoz? Szeretnék a lehető legfinomabban rászólni, mert mi albérlők vagyunk a házban és nem szeretnék ebből problémát.
2019. szept. 29. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod mások életével foglalkozni...
2019. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, amihez semmi közöd sincs. Amíg van rajta ruha, addig nem szólhatsz bele.

Másrészt nem hiszem, hogy a gyereketeknek bármi baja is lesz, ha lát valakit fürdöruhában vagy köntösben.

2019. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy otthol is ezt látta.Vannak olyan sérült családok ahol otthol egymás előtt meztelenkednek,nincs szégyenérzetük.Ezt viszi tovább,a szomszédokkal nem törődve.Neki ez a normális.
2019. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért ne lehetne a nyári kánikulában fürdőruhában a kertben, és azt sem, hogy neked miért gond, ha köntösben látod a lépcsőházban, ami többet takar, mint egy rövidnadrág és egy ujjatlan felső, ami meg teljesen elfogadható viselet nyáron.


A helyedben megvárnám, amíg "meztelenül szalad le a kocsihoz", és csak azután "jelezném neki, hogy térjen észhez". xD

2019. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbe azért van beleszólásunk, én sem mászkálok hiányos öltözékben. Érdemi választ még nem kaptam, hogy hogyan tegyem legközelebb finoman szóvá.
2019. szept. 29. 20:35
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdemi választ akarsz?

Tessék! Sehogy se tedd rendben!

Ugyanis nincs azzal semmi baj, amit csinál, se a fürdőruha, se a köntös nem minősül közszeméremsértésnek, és a gyerekednek sem lesz semmi baja tőle, szóval nincs miért pampognod.

Tessék, ez az érdemi válasz.

2019. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs ezzel, te reagálod túl.
2019. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk hogy nő vagy te is.

A gyerekednek semmi baja nem lesz ha lát egy fürdőruhás csajt. Ha elviszitek strandra, ott is fog látni nem is egyet.

Ameddig bármilyen ruha van rajta és tényleg nem meztelenül szaladgál, addig semmi közöd hozzá hogy mit visel.

2019. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Buza e vagy? :D

Vagy félsz,hogy a kandurod rágerjed?

2019. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig érdekesnek tartottam az emberek fura hozzáállását a dolgokhoz.


A rövidgatya, póló rendben van. A köntös ami többet takar, az nincsen rendben. Kicsit olyan, mint hogy a filmekben lehet gyilkolás, feljevágás, akármilyen kínzás, de nemi szervet azt bűn mutatni.

2019. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!