Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szomorú helyzetben vagyunk némelyik szomszéddal. Állat gyerekeik vannak akik a parkolóban autók közt játszanak, illetve a forgalmas úttesten a parkolóban több alkalommal rá lett szólva a gyerekekre hogy a parkoló területén ne játszanak. Olyan magasra rúgják a labdát hogy a 2. emeletig is felmegy! Lett szólva lakószövetkezeti elnöknek nem csinál semmit, lett szólva a köztereseknek nem csinálnak semmit, ahogy a rendőrök sem! Játszótér van a tömb mögött! A gyerekekre is rá lett szólva szépen, de már csúnyán is mert értetlenek. Mit lehet tenni ilyenkor? Érdemes a megyei kapitányságot megkeresni? Az itteni rendőrök azzal takaróznak hogy a gyerekeket nem lehet előállítani mondom nem is kell vannak szüleik is! Arra meg azt mondták nem lehet ráhárítani a felelősséget! Ha kárt okoznak polgári peres úton lehet perelni mert ők nem csinálnak semmit! Kérdem én mit tehetek ilyenkor? Mondta a rendőr hogy ők már intézkedtek ebben de nem jutottak egyről a kettőre mondtam neki ha maguk tettek volna valamit vagy bírságoltak volna akkor már ez nem lenne. Még majdnem engem vágtak bilincsbe hogy mit képzelek arról hogy meg merem kérdőjelezni a munkájukat. Sajnos egy dolog maradt mivel senki nem csinál semmit. Magam fogom ezeket az állat gyerekeket elüldözni innen!
2019. szept. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülőkkel beszéltetek? A gyerekeknek hiába szólsz.
2019. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet a szülőkkel beszélni! Múltkor kiírtam a fali közleményes részre hogy szeretnék a kis gyerekes szülőkkel beszélni, le lett tépve! Amikor múltkor már fenyegetést tettem ki nem tépték le és nem is volt az újságpapíros dobozban
2019. szept. 30. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

fenyegetéssel meg rendőrökkel illetve azok emlegetésével csak ellenszenvet lehet kelteni a másikban. Ha azt szeretnéd, hogy figyeljenek arra amit mondasz kedvesnek kell lenni. Össze kell velük barátkozni/haverkodni és akkor oda fognak figyelni arra, hogy ne zavarjanak és figyeljenek jobban arra amit kérsz. Évekig emberekkel dolgoztam, csak a türelem és a haverkodás működik, bármilyen nehéz is néha haverkodni a másikkal. Türelem, kedvesség, megint türelem, keksz és süti a gyerekeknek, nagyot köszönni a szüleiknek, mosolyogni, ismét türelem ismét süti és utána elő lehet rukkolni szépen azzal, hogy ne játszatok már ugyan ott, vagy nem szeretnétek legközelebb sütit?

Valahogy így. Ravaszul. Ha nincs hatalmad felettük és nem vagy képes megfélemlíteni őket(ezek szerint nem) akkor nem fog másként menni.

2019. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg úgy van,hogy ha közterületen játszanak,és kárt nem tesznek semmiben,akkor senki nem fog tenni semmit. Tényleg megvárják,amíg valakinek kirúgják az ablakát,vagy meglát oldják a kocsiját.Esetleg azt még megpróbálhatod,hogy nem egyedül veszed fel a harcot. Gondolom nem egyedül laksz abban a háztömbben,és másokat is zavarnak a gyerekek. Talán ha többen jeleznétek az aggodalmatokat...
2019. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!