Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy panelban élni?

Hogy lehet egy panelban élni?

Figyelt kérdés
Olyan,mint egy odú. Se kert,se intimszfera. Olyan,mint egy borton.

2019. okt. 2. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Csak enni meg aludni kell haza jarni kb igy.

Hetköznap munka/suli ugye. Hétvégén meg programok.

2019. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem panelban lakunk, de társasházi lakásban. Teljesen jó, hétköznap amúgy sincs sok mindenre idő, de azért néha reggelenként lejárok futni, hétvégén meg úgyis túrazunk, akkor inkább csak gond lenne a családi ház.
2019. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem. Lényegében a takarításon kívül nincs semmi meló vele. Gazolás, fűnyírás, permetelés, tetőcserép elcsúszik a viharban, a szomszéd macskája megint összesz/rta a lábtörlőt, stb, stb.

ha kintre vágyom, hát megyek. Kirándulás, túra, parkban séta... de otthon tényleg csak láblógatás van.

2019. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, képzeld! Egy panellakást is meglehet csodaszépre, igényesre, de akár hangszigeteltre is csinálni, az erkélyes plusz ajándék. Miért ne lehetne panelban élni? A régi panelok jobbak, mint a sok gombamód elszaporodott új építésű házak. A biztonságérzeted is nagyobb, mint egy családi házban. Nincs annyi munka, nem viszi úgy a pénzt, van összehasonlítási alapom bőven. Neked van? Éltél már panelban? Egyébként meg, ahol szerelem van, szeretet, család, tök mindegy, hogy panel, vagy palota, ott jól érzik magukat az emberek.
2019. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeségeket beszélsz. Mi kertes házból költöztünk panelba, kevesebb a munka, kevesebb a gond, kevesebb a költség. Hogy mást ne mondjak ott gázfűtés volt, 50-60 ezer Ft volt a számla fűtési idényben és mindig fáztunk, itt fele annyiba kerül és jóval melegebb van. 4 emeletesben lakunk, 60 négyzetméren hárman (1+3 félszoba), mindenkinek van saját kis kuckója. Emeletenként 2 lakás van, a lakók rendesek, soha nincs zajongás, hangoskodás. Az első emeleti egyik lakónak van kutyája, de csak nagy elvétve hallani a hangját, akkor is csak napközben, ha nincsenek otthon és hallja, hogy valaki megy fel a lépcsőn, éjjel soha nem ugat. Szóval lehet élni panelban is, nem kell leszólni, főleg ha még nem is próbáltad. Semmivel sem vagy különb azért, mert kertes házban laksz, a szomszédok meg ott is meg tudják keseríteni az életedet, ha olyant fogsz ki.
2019. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ajtód, ablakod? Vagy miért nincs intim szférád?

Kert valóban nincs, de ahol én lakom pl zöld van minden épület között, szóval zöldre néznek az ablakaim. A bejárati ajtón túl meg ott az intim szféra.

Ettől függetlenül készülök kertes házba, de teljesen élhető a panel ha jó a lakóközösség

2019. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

biztonságérzet panelban? Betörés miatt? Van kamera minden sarkon, falun is.

Pl. kertes házban csőtörés van, csak a szomszédnál lesz baj, nálam nem.

Tűznél ugyanez, nagyobb valószínűséggel, mint panelban.

Intim szféra minden kertes háznál sincs azért, van, hogy át vagy belátni, igaz, ez megoldható. Kivéve, ha jön a csávó a drónjával...

2019. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Én 38 éve élek panelban, de szívesebben laknék kertesházban.
2019. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Nehezen. Az, hogy ha mindketten egyszerre vagyunk odabent, akkor hallom, hogyan csobogtat a szomszéd a budin, és nyilván ő is hall engem... hát ez olyan szintű gusztustalanság, ami megszokhatatlan. S többi zaj, a szagok, a nem túl kifinomult viselkedés általában már szinte semmiség az ilyen dolgok mellett.
2019. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Panelban lakok az elsőn. Van tetőkertem :Dddd
2019. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!