Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogyan bosszulnátok meg,...

Ti hogyan bosszulnátok meg, ha egy szomszédhoz jönne valaki rendszeresen autóval, és dudál ahelyett hogy kiszállna és csengetne, egy egész háztömböt zavarva?

Figyelt kérdés
Már többen is szóltunk nekik hogy kérjék meg az összes kedves ismerősüket aki így viselkedik, de elfogyott a türelmem

2019. okt. 5. 16:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%

#9 szóval te soha sem duddantottál életedben, csak vészhelyzetben. Tökéletes vagy elismerem.

“Ha olyan lenne, ami senkit nem zavar (pl. menetiránnyal szemben parkol az utcán), akkor én se tennék semmit.”

De kedves vagy, öröm lehet a szomszédodnak lenni.

2019. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#11: Nem, de egy faragatlan tuskó sem aki lusta megemelni a kényelmes seggét hogy kiszálljon és csengessen
2019. okt. 5. 17:32
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
Goldmund, akkor most másold be a BTK-ból az önbíráskodást is, kérlek! Csak hogy kerek legyen a történet.
2019. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%

11-re:

Inkább a te reagálásod, és a lepontozásom is mutatja, milyen a közlekedési morál Magyarországon.

"Én így akarom és nem érdekel sem az, hogy mást zavarok, sem az, hogy szabálytalan vagyok." - IGEN, ez a ti viselkedésetek, de nem az enyém!

2019. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

13-ra:

Vízipisztollyal lefröcskölni a másikat önbíráskodás?

Menj el ezzel a rendőrségre, hadd röhögjenek egy jót!

2019. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%

#14 milyen reagálásom? Az, hogy megkérdeztem, hogy te még soha nem dudáltál életedben vészhelyzeten kívül? Amire nem is válaszoltál...

Az, meg hogy azt nézed, kit hol lehet feljelenteni a te szegénységi bizonyítványod.

2019. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%
Nyugisan odamennék hozzá, mondanám neki, hogy mutatok neki valamit. Odavezetném a csengőhöz, megmutatnám neki hogyan kell használni, majd elmondani neki, hogy legyen szíves ezt használni.
2019. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%
#14 egyébként kitôl idéztél? Mert ilyet senki nem írt.
2019. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
Hát kezdésnek megkérhetnéd azt aki dudál, nem pedig azt akihez jönnek. Mondd nekik, hogy legyenek kedvesek telefonon felcsörögni hozzájuk vagy használják a kaputelefont, mert a dudálás zavarja a többséget.
2019. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%

Goldmund, te hülyébb vagy, mint hittem.

Azért a dudálás, meg a rongálás közt van némi különbség:

A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy ideje elővenni a festékmarót, vagy kilőni az oldalablakokat porcelánnal, le***rom hogy ez mennyire igazságos vagy sem

Ez az önbíráskodás, te gyagyás! Nem vízipisztollyal lefröcskölni.

Bár gyanítom, a kérdezőben nincs annyi kurázsi, hogy bevállaljon pár tockost egy fröcskölésért.

2019. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!