Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabadsàg alatt panelban fúràs?

Szabadsàg alatt panelban fúràs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamiért nàlunk nem divat kiírni,ha valaki fúr vagy farag. Ezen a héten vagyok szabadsàgon és màr tegnap is a fúràsra ébredtem. Ma is. Olyan jó lenne,ha legalàbb kiírnàk az emberek,hogy felújítàs lesz és akkor az ember tud(na) előre tervezni. Példàul én nem vettem volna ki a szabadsàgomat. Lehet írni,hogy menjek el ide oda,de azert vettem ki a szabadsagot,hogy otthon pihenjek. Otthon legyek! Alig vagyok itthon,mindig dolgozok,de itthon nem tudok pihenni. Tegnap kb keso estig furtak. Nektek errol mi a velemenyetek?

#panel #fúràs
2019. okt. 15. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Mellettunk is furnak, sosincs kiirva.

De engem nem zavar, igy ne erdekel ki mikor dolozik.

2019. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
annak meg mi értelme van hogy szabadságot veszel ki hogy otthon lebzselj?
2019. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Welcome to Hungary. Sehol nem divat kiírni és ráadásul imádnak fúrni az emberek. Amennyi fúrást én végighallgattam pl. az irodaházban egy évig ...hát csuda, hogy még áll az épület és nem úgy néz ki, mint az ementáli sajt.

Egyébként én ezért cseréltem el egy kertesházra a panelt. Persze nagy ritkán ott is van, hogy a szomszédban flexelnek vagy füvet nyírnak vagy ilyesmi, de becsukom az ablakot és alig hallatszik.

2019. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos,en kenyszerbol kerultem panelba. Masra nincs lehetoseg egyelore.
2019. okt. 15. 12:40
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

#3

Szerencsés vagy, nálunk kertesben rémálom az élet, a szomszéd MINDEN NAP flexel az ablakunk alatt, plusz az éjszakai traktorozás, minden éjszaka elinduló riasztó, stb. Én visszasírom a csendes panelt. :D


Mondjuk nekem ebben a kiírós dologban az a fura, hogy pl honnan tudjam előre, hogy le fog szakadni egy polc és fog kelleni majd fúrni-kalapálni?

2019. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

5: A furkálások kábé 99 százaléka előre eltervezett, nem a leszakadt polcot fúrják fel 5 napig..

Sokmindent nem lehet tenni. Én régebben a fűtéscsövet vertem és szidtam az anyjukat a zajongóknak, aztán végül elköltöztem.. Egy füldugó segíthet esetleg.

2019. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6

Most fogunk költözni, ott messzebb lesznek a szomszédok.

Hát nem tudom, nekünk az elmúlt 5 évben kétszer kellett pár másodpercnél tovább fúrni-kalapálni odahaza, mindkétszer váratlanul leszakadt polc miatt. :D

2019. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

“Welcome to Hungary.”

4 éve élek Németországban egy húszlakásos társasházban, de még soha senki nem írta ki, hogy felújítás, vagy költözés miatt zajongani fog. Unjátok már ez ezt a “magyarozást” máshol sem csupa békés szentek élnek.

2019. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért nem írják ki, mert kizárt egy olyan időpont, amikor senkit nem zavar.
2019. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyílvàn kizàrt,de akkor is jo lenne tudni,hogy meddig kell otthonrol elmenekulni. Aztan irany vissza dolgozni,hogy tudjam fizetni a hitelt erre a csodara-ahol pihenni nem igen lehet.
2019. okt. 15. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!