Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panel hanyadik emeletén laksz...

Panel hanyadik emeletén laksz és miket hallassz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Panel lakàsokat néztünk ki,különböző emeleteken. Ti hanyadik emeleten laktok es milyen zajokat hallotok? Gondolom a tizediken lako peldaul nem hallja,ahogy felette trappolnak. A foldszinten pedig biztosan hallani az utcai zajokat. Koszonom szepen,ha valaszotokkal hozzasegitetek a konyebb donteshez :)

2019. okt. 21. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Elsô szint. Utcai zajokból csak az ordibálás hallatszik be.


Más házakból nem igazán hallatszanak át az átlagos hangerejű hangok. Amik áthalataszanak az a nagyon hangos zene, 1-2 hetente nyögések és a fúrás.


De nekem jó így

2019. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen valaszod :)
2019. okt. 21. 16:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Földszinti vagyok, de elég sokat tudok mondani.

Földszinten mindenki a te ajtód előtt fog feltrappolni. Te hallgatod a kapucsapkodást. Téged talál be az össze szórólapos. A te ablakod alatt pofáznak/járatják az autóikat. Feletted lármázik a másik lakó. A pincéből hozzád találnak be először a csótányok.


A tizediken nyáron meg fogsz dögleni a hőségtől, mert annyira átforrósodik a tető. Ha gond van a tető szigetelésével, akkor folyton ázni fogsz. Ha nem jó a lift, az szívás. A víznyomással is lehetnek gondok. A lift gépháza csak neked játssza a dalt éjjel is, nappal is. A tizedik mellett viszont az szól, hogy feletted nincs már más ember, akinek a patacsattogását el kell viselned, és abban a magasságban már nincsenek szúnyogok.

Ha választhatsz, tizedik emeletit vegyél. Ha mázlid van, még a kilátás is klassz lesz.

2019. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

4. Emelet

En csak neha a kutyasokat hallom beszelgetni mast nem igazan .

A felettunk alattunk lakoktol neha uvoltozest de az olyan halk hogy csak akkor lehet hallani ha mindent kikapcsolsz a szobaban es csonben vagy de akkor se erteni mit mondanak, csak zaj. De ritka es nem is hallani...

Raadasul mi igazabol egy kis erdore nezunk igy onnan csak madar csicserges.

2019. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

pár napot voltam vendég egy 2.emeleten... kintről nem volt vész, mivel park volt mellette, de ilyen zárt, ahol még kiskölkök sem igazán zajonganak…. Csak a madarak, ők cukik voltak, cinkék jötte a kitett eledelre!

Fentről hallatszott dobogás, de állítólag az nem a pont felettünk levő, hanem az amelletti lakásból jött. Lentről nem emlékszem dübörgésre, viszont arra, hogy egy idióta vassal ütögeti a fűtés csövét.... (Valamelyik szomszédja zenét hallgatott, amit utált, és akkor zörgette ő a csövet állítólag....)

Balra csendes család élt (4fő), tök csendesek voltak, tényleg. Jobbra meg egy szexéhes liba lakott egyedül, és amikor a pasijai dugták, na az hallatszott ám rendesen! Hol délután, hogy este, hol reggel, a leghülyébb időpontokban jöttek hozzá a delikvensek..



Továbbá a wc-ben volt mindig bagószag, mert a cső mellett rés volt, és felszivárgott az alsó szomszéd füstje.... undorító.

2019. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

A foldszintet en se javaslom de a tobbi emelet az rendben van.

Legalabb is itt nincs beszurodo zaj.

Meg persze az ablakok is szamitanak.

Nalunk dupla hangszigetelt ablakok vannak igy ha az be van csukva akkor semmit se hallani.

2019. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Meg hat szomszedja is valogatja.
2019. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a lakóközösség, de környéktől is függ. Nem írtad hol élsz, de Budapesten valószínű más lesz egy normálisabb kerületben a közösség, mint mondjuk a 8 kerületben. Mi 2. emelet és balról hangoskodnak, lentről hangoskodnak plusz a cigifüst árad be a lakásba, fentről szintén hangoskodás. Szembe szomszéd sem az az álomfajta.:)
2019. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

7.-en lakok. Park mellet. Elég sok minden felhallatszódik, pláne nyitott ablak mellett. Kb 50 méterre van mellettünk másik ház, ott ordít egy csávó állandóan, azt is simán hallani.

Azt is hallani ha a folyosón kinn közlekednek, néha a szomszéd is áthallatszódik.

2-vel felettünk kutyások laknak,tőlük pl semmit nem lehet hallani.

2019. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez a lakótársaktúl is függ.Én a másodikon lakom,utcai zaj nem hallatszik,de fent szaladgálnak a gyerekek,alattam lévő lakást valami fiatal srácok bérlik,megy a zene ezerrel,a mellettem levőt épp újitsák fel,fúrnak egész nap.De ez van,ha panellba lakunk el kell fogadjuk.
2019. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!