Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd porszivozik, mit...

A szomszéd porszivozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A felettünk lakó hetente kiporszívózik, amivel nem is lenne baj, de olyankor két órán keresztül jár a porszívó és hangosan karistolnak a fejünk felett.

Egy időben volt hogy hétköznap elkezdték és este 8 után is még csinálták, szólva lett nekik, azért bocsánatot is kértek, azóta erről leszoktak.

Most elkezdtek hétvégén porszivozni, de délután 2 óra után szoktak, amit egyértelműen tilt a házirend! Beszéltem már velük többször, olyankor mindig azzal jönnek, hogy mikor máskor csinálnák meg, dolgoznak meg mit tudom én, hova járnak.

Mit csináljak még velük, hogy megértsék? Az ember nem tud pihenni hétvégén vagy ünnepnapokon, mert húzogatják a porszívót a fejük fölött. Hiába mutattam nekik a házirendet, hogy 2 után tilos, nagyjából tesznek rá.



2019. okt. 23. 17:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
7%
Esetleg szólni a közös képviselőnek ?
2019. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg nem tudnak máskor, mert dolgoznak, akkor ennyi, meg vagy lőve, mert koszban meg nem élhetnek.
2019. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Lett szólva neki. Állítólag beszélt velük, amikor is elmondta nekik, hogy reggel 8tól lehet 2ig csinálni az ilyet, szerintem másnap direkt kezdtek neki reggel 8kor pontban, azt hittem felrobbanok. Szeretem hétvégén kipihenni magam, de nem lehet, mert a leglehetetlenebb időpontokban kell nekiállniuk.
2019. okt. 23. 17:39
 4/47 anonim ***** válasza:
84%
milyen hazirend tiltja a 2 ora utani porszivozast? viseld el. mit kell problemazni egy porszivozason?
2019. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, engedd el...


Túl lehet élni. Én is panelban lakom. Itt is vannak ilyenek, de a legtöbb esetben észre sem veszem, mert csinálok valamit vagy legalább filmet nézek.


Tudom pontosan milyen hangos közvetlen felülről a porszívó és milyen ha a padlón tologatják. Picit lehet hallani, nem olyan nagy dolog.


8 óra után csinálhatják egészen 10ig, nem illegális meg amúgy is akkor még mindenki ébren van.


Amúgy igaza is van. Ki vagy te hogy megmond neki mikor poszivózhat. Lehet csak hétvégén ér rá. Meg mi a baj azzal ha 2 után csinálja. Nem lenne rosszabb ha reggel 8kor csinálná amikor aludni próbálnál még, mert hétvége van.


Ne foglalkozz vele.

2019. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
Hívd a porszívórendőrséget!
2019. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%
reggel 8tól lehet 2ig csinálni az ilyet, szerintem másnap direkt kezdtek neki reggel 8kor pontban, azt hittem felrobbanok. - itt azért veled is komoly gond van.
2019. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól értem ha délután porszívóznak nem jó, ha este az sem és ha reggel akkor sem. Kérdező te beteg vagy kezeltesd magad.
2019. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
14%

"milyen hazirend tiltja a 2 ora utani porszivozast?"


Hétvégén!

2019. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
90%
Szólj neki, ne legyen igénytelen, porszívózzon legalább heti kétszer. 😂😂😂
2019. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!