Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért nem kérdezi meg hogy miért bámulják meg? 29F

Figyelt kérdés
engem ha megbámulnak feltűnően akkor mindig odamegyek megkérdezi hogy miért bámulnak. Bámulni illetlenség, így nyomós oka kell hogy legyen a bámulásnak. Ha nem tudnak nyomós okot felhozni akkor meg szoktam kérni hogy ne bámuljanak. Általában az öregek szoktak bámulni és csak hebegnek habognak mikor rájuk kérdezek.
2019. okt. 24. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Én például azért, mert leszarom.

Én is megbámulom a jó csajokat, elég idegesítő lenne, ha mindegyik oda jönne hozzám, hogy miért bámulom.

2019. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem érdekel és az sem, hogy abban a rövid kis időben mi jár a fejében másnak. Gondolj bele legalább 6000 gondolatod van az ébrentöltött órák alatt de mit számít ez? Nem tudja rádakasztani amit gondol maximum te tudod magadravenni és kűzdeni ellene vagy épp szenvedni miatta. Csírájában oldom meg a problémát nem adok figyelmet és elveszíti az értelmét minden bamba tekintet mögött lapuló sötét kis gondolat. Leváltja őket egy másik
2019. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Csak kamuzol, hogy jól megmondod nekik, hogy ne bámuljanak.

Valójában becsicskulsz, és elsunnyogsz.

De szerintem paranoiás vagy, hogy szerinted mindenki téged bámul.

2019. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Még jó, hogy nem vered szájba őket.
2019. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, nyilván. Sokan állítanak hasonlókat itt gyakorin, mégsem tapasztalok olyan dolgokat, amiket itt magyaráznak.
2019. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig úgy tapasztaltam, hogy 2 okból érdekelhet valakit annyira, hogy bámulják hogy zavarja.


1. Keresi a konfliktust, agresszív. Pl.: C.T. Fletcher, testépítő, Joe Rogan podcastjén elmondta, hogy amikor szteroidokat használt és bárki csak túl sokáig nézett rá, felhúzta magát rajta és megakarta őlni azt az embert.


Rengeteg ilyen ember van. Nem szteroidokra gondolok feltétlenűl, lehet drogok hatása alatt van vagy csak primitív.



2. Kicsit kisebbség érzete van és ezért felzaklatja ha valaki bámulja, mert rögtön arra gondol, hogy okkal teszik azt, ami sokszor nem igaz.


Van hogy random dolgokon elbambulnak az emberek vagy csak nézelődnek és valahol leragad a szemük.


Igazán semmit sem jelent.


Az is lehet, hogy csak van valami különleges a kinézetedben, öltözetedben, viselkedésedben stb... ami miatt 1mpnél tovább néz oda.


Én is hebegnék habognák nem, mert félnék csak olyan furcsa dolog erre rá kérdezni valakinél, hogy elsőre el sem hinném hogy valaki komolyan ezzel keresett meg. Meg sokszor nem is tudnék választ adni, mert csak elbambulok vagy várok valakire és nézem az embereket akik elmennek mellettem.


Kérdező itt te vagy egy kicsit idegbeteg.

2019. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sosem bámulok senkit én is frászt kapok tőle.Engem a külsőm miatt szoktak méregetni,de nem a szépségem miatt:D.Olyankor inkább elfordulok ha meg az idő engedi,felrakok simán egy sötét napszemüveget,aztán probléma megoldva.Egyszer volt viszont egy ilyen eset,csávó majdnem nekiment egy másik pasinak,mert csúnyán nézett rá.Szerencsétlen megszólalni sem mert.Mondjuk ilyen téren megértem,de akkor is ciki és illetlen dolog így viselkedni.Szimplán ne foglalkozz velük,mert a végén tényleg Te fogsz lejönni elmeháborodottnak.
2019. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ahol felnőttem, ott a c**nyok szokása volt, hogy ha átsiklott felette a tekinteted, akkor jött hogy "MIT BÁMÚSZ???? MI KÉNE???", szóval nekem ez a rákérdezés nem éppen a kulturált ember képét idézi fel.

Pedig sokszor bámulnak a vonaton, és érdekelne hogy miért. :D

2019. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!