Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol tudom feljelenteni?

Hol tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés
A szomszédom állandóan az udvaromban ami kerítésen belűl van a tujáim ágait levágja csupán szórakozásból irigységből az ilyennel mit lehet kezdeni?

2019. okt. 26. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegyző, birtokvédelmi eljárás
2019. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hali.


Azért álljon meg a menet. Mivel bizonyítod? :) Mert nem fogja elismerni senkinek, az is biztos. Pont el kellene csípned, és fényképeket készítened róla, jól látható szögből. Hogy a kerítésen átnyúlva, azt a tulajdont ami téged illet, tehát a tiéd, ő megrongálja. Nyilván nem azt mondom, hogy egész nap ülj az ablak előtt vagy a teraszon, de amikor úgy gondolod, érdemes lehetne figyelned.


Viszont! Hozzá tenném hogy amellett, hogy egy pár ezer forintos közigazgatási bírságot kap még jót nevetnek rajta és rajtad is. :DD


DE! Ha a kerítésed mellett vannak a tuják esetleg, és átnőnek az ágai a szomszéd részére, akkor ne csodálkozz, hogy ha lefogja vágni őket. Akkor igenis megteheti. :) Mivel az már az ő része.


Abban az esetben ha csak ilyen ki****ott k*cs*g, hogy "funból" levágja mert neki ez örömet okoz, és van rá ideje, én biztos hogy adnék neki miheztartás végett egy büdös nagy pofont. :)


Szép napot Neked!

2019. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy azt vágja le ami átlóg hozzá??
2019. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lóg át hozzá és nincs joga az én területemen intézkedni.
2019. okt. 26. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudja levágni, ha a kerítéseden belül van? Átjár hozzád? Vagy átdugja a metszőollót valami résen??? Ha nagyok a rések a kerítésen, rakjál oda sűrűbb tyúkhálót. Kertkaput zárd.
2019. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!