Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kideríthető valahogy, ha...

Kideríthető valahogy, ha valaki ismeretlen bejelentést tesz a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Úgy, ha a értem a név bemondása nélkül tesz bejelentést, az kideríthető valahogy?


Nem tűr már tovább halasztást a dolog. Egy szép, kívül-belül felújított panelban élünk, mi vagyunk a legfiatalabbak édesanyámmal, körülöttünk idős nénik élnek, mindegyik egyedül. Alattunk is fiatalok laknak, de már elviselhetetlen. A lakás egy kiadott lakás, a tulajdonosa alkoholista, nem érdekli ki lakik ott, csak a pénze legyen meg. Évekkel ezelőtt ide engedett 5 fiatal fiút-lányt, az 53 nm-en élnek 5-en, a lakásból undorító fekália, hányás, fű szag keveréke jön ki, ablakot nem lehet tőlük nyitni, pont alattunk laknak, jön fel a bűz a falakon keresztül, olyan, mintha mi is abban a lakásban lennénk. Ez még csak a “kisebbik” dolog; a füvet terjesztik is, jobbnál jobb alakok jönnek a házba, éjjel ordibálnak az ablak alatt, ha nem nyitják azonnal nekik az ajtót. Szokott ide egy kitetovált, kigyúrt, bolond járni, kiabál a folyosón, kb beveri a lakás ajtót, ha nem nyitják ki neki, rendszeresen álldogál a lépcsőház ajtajában is, egyszer az egyik srácot megverte úgy, hogy eltört 2 bordája és a karja, úgy magyarázta ki, hogy elesett biciklivel.


Nem vagyok egyszerűen már hajlandó ilyen emberekkel egy házban élni, főleg, hogy mi lakunk felettük, mi érezzük a legjobban és rendszeresen vagyunk aktív résztvevői a rave partijaiknak. Én is fiatal vagyok, 19 éves, egyetemista, most szeretnénk a barátommal ide költözni együtt hozzánk, de így nem fogom ide engedni, amíg ezek itt vannak.



2019. okt. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném. nyugodtan nyomd fel őket drogterjesztésért.
2019. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Telefontanú Program ” hogy a bűn ne maradjon büntetlenül!” Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát! 06-80-555-111.

Ezt a police.hu oldalról kopiztam ide. Sok sikert!

2019. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnek levél és benne kérelem, hogy adataidat kezeljék bizalmasan, nem tudom van -e valami eljárási szabály ami ezt felülírja, névtelen levelet is írhatsz, csak nem tudom úgy mennyire néznek rá.
2019. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telefontanún, de még a 112-őn se fogják kiadni harmadik félnek a nevedet, címedet.
2019. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fognak rájonni.

Maximum csak akkor, ha az 1ik épp ott dolgozik a rendőrségnél,de ezt kétlem.

Szóval nyugodtan hívd őket fel.

2019. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!