Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd a folyosón él? A...

A szomszéd a folyosón él? A folyosó a lakása meghosszabbítása?

Figyelt kérdés

-2 ruhaszárító(egyik álló, de a másik ilyen hosszú, nagy, kinyithatós)

-2 macskaalomtálca

-szemetes, kislapát, vödör a macskaalomhoz

-felmosóvödör, rongy

-több pár cipő, papucs

+ a macska, aki egésznap kibe járkál a folyosón, mivel az ajtó egésznap nyitva áll.


A szomszéd amúgy kedves meg minden, de már kissé zavaró, már mintha együtt élnénk.


2019. okt. 30. 22:45
1 2 3
 1/24 hírnök ***** válasza:
12%
költözz hozzá, látod hogy megszeretted?
2019. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

a te folyosó részedre is rátelepszik? nincs előttem, hogy kell ezt elképzelnem...nálunk eg yhosszú folyosón mi voltunk a 2. lakás igy még két lakáshoz előttünk járkáltak el, igy maximum virágot tehettünk akorlátra vagy közvetlen mellé, hogy ne essenek hasra benne. Az utolsó lakó azonban az előtte lévő folyosórészét le is választotta ajtóval egy idő után beuvegeztette. egészségére, nyertvele vagy 15 nm-et.


Viszont laktam olyan helyen is, ahol egymással szemben nyiltak a lakásajtok és egy kisebb szobányi folyosó volt közös, na ha oda a szomszéd több dolgot pakolna mint én és nekem utban lenne, akkor szólnék. Ha a lépcsőházhoz az eljutást akadályozza szólnék neki, amúgy téged miért zavar a te lakásajtód is egész nap nyitva van?


Másrészt tűzvédelmi szabáylzatban most már az szerepel, hogy társasházban biztos nem lehet a menekülő utakat még virágcseréppel se terhelni...

2019. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Legalább személyesen nincs ott. Nálunk az összes öregasszony a lépcsőházban él, csal aludni járnak be a lakásba.
2019. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De, ő is folyton kibe mászkál.

Nálunk 4 lakás van egy folyosón és van plusz egy ajtó a folyosó végén.

2019. okt. 31. 07:27
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szomszéd nő csinálta ezt a pincénkben, 4 lakóra volt 1 kis pince, gondolta telepakolja a vackaival.

Aztán szépen betettem egy Reanult 1.4-es motorblokkot, amiből folyt az olaj, na nénike akkor járt ott utoljára.

Vagy kitömött medve, koporsó, stb.

2019. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nyitom a mi ajtónkat, és mintha kb a szomszéd szobába lépnék be, ezért olyan, mintha együtt élnénk.
2019. okt. 31. 11:13
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A mi szomszédunk is kipakol. Marhára örülök neki, hogy az ő bútorait kell tologatnom, ha nagyobb dolgot szeretnék behozni a lakásba...
2019. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A lábtörlődet ecetezed? Valaki tett fel egy hasonló kérdést, lehet pont a szomszéd :D
2019. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen?

Hááát .. Lehet, hogy azt csináltam ..

De figyi, lassan nem bírunk közlekedni a kutyával, mert a macska folyton támadni akarja, meg elfekszik középen és nem mer elmenni mellette.

Mi kulturált módon a fal mellett pórázon megyünk, illetve mennénk, de minden ki-be menetel egy hiszti, mert annyira fél már.(én is félnék, ha így nézne rám egy macska).

Azóta a kölykei is "kijárósak" lettek, akik persze tanulják el az anyjuktól a kutyával szembeni agressziót. Lassan ölben kell hordoznom a 25 kilós kutyámat ...

Így lett egy kis előnyünk, nem jönnek a lakásajtónk elé, ki tudunk surranni ...

2019. nov. 6. 10:01
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Persze, neked adok igazat, de gondoltam szólok :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10165916-a-..

2019. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!