Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha vendégek vannak a szomszédn...

Ha vendégek vannak a szomszédnál, hány órától lehet megkérni, hogy fogja halkabbra?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
22
2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öcsém egyszer kapott egy tiki-takit. Az volt ráírva a csomagolására, hogy este 8, azaz 20 óra után nem szabad használni.
2019. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
*amúgy, ha pl szülinapi buli van, meg szerintem egyébként se mennék át szólni. De szerintem mehetsz, de mondjuk évente egyszer ki lehetséges bírni, de mondjuk mindenkinek más a tűrésküszöbe.
2019. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A csendháborítás időkorlátja megszűnt. A nap bármelyik szakában bejelentést lehet tenni.
2019. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*de ha mondjuk aludni akarsz , és már este van, szerintem átmehetsz előtte szolni, ha még nem mentek el a vendégek, hogy most kezdenél aludni, esetleg próbáljanak meg kicsit halkítani a hangerőn, hogy picit ha lehetne kérned, vegyék lejjebb.
2019. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hírnök ***** válasza:
22.00
2019. nov. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor meg lehet kérni.
2019. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!