Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik vidékről dolgozni jöttek...

Akik vidékről dolgozni jöttek a fővárosba, hogyan alakult a lakhatás és hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Ha nincs egy rokon, aki befogad, nem egyszerű, de még az sem lehet végleges. Hogyan oldottátok meg? Társalbérlet, vagy egyedül is ki tudjátok fizetni? Esetleg szívesség albérlet? Munkásszálló? Egyéb megoldás? És ami lényeges: ahol vagytok, ott jól érzitek magatokat? Jó a viszony lakótárssal/főbérlővel/szomszéddal/rokonnal/stb.? Kényelmes a hely? (Van elég teretek, a berendezés használható és jó állapotban van?)
2019. nov. 5. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy baratnöm bérelt ujpesten egy kisebb häzat havi 40 ezer Ft(buszmegallo mellett), szülei kifestettèk belül, es elsö honapot kifizették neki. A 2.honaptol ö fizette. Plusz meg is vehette volna mert a föberlö eladja, de arra sajnos nem volt keret.
2019. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
&nem tudom hogy találták neki de biztos nem ujsághirdetesböl ahol 100 ezres bérleti àrak vannak. Valahol neten keresgettek
2019. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy darabig laktam többekkel közös lakásban. Gyűlöltem minden percét, minden bajom volt már a végére.

Aztán kiköltöztem az agglomerációba és onnan járok be dolgozni, így maga a tökély.

2019. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Albérlet volt. Egy lyuk. Zéró home feeling. Xar élet sok tömegközlekedéssel, hányinger tömeggel. Szerencsére eladták az albit, haza kellett jönni, mert az árak az egekbe szöktek és nem lett volna már értelme annyiért bérelni, maradni - soha többet fővárosi lét, az nem embernek való...!
2019. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En eloszor koleszos voltam, hat az eleg putri volt, legalabb lejjebb ment az igenyszintem.

Utana alberlet exemmel havi 40-45 ezer volt 12 eve masfel szoba. Panel, kihalt nagymuter cuccaival, eleg ocska volt, de akkor inkabb az volt a fontos hogy legyen hol laknunk.

Utana havi 30-ert laktam egy baratnomnel kertes hazban egy nagy szobaban. Ott a kornyek jo volt, de utaltam hogy sokat kell tomegkozlekedni, es a haz is eleg lepattant volt, telen elegge faztunk, nem tudtunk/nem volt penzunk fullosan befuteni.

Aztan akkori pasim vett egy kis lakast, akkor nala laktam, en alltam a kajat, o a hitelt fizette. A lakas kellemes volt, de a hazban meg a kornyeken sok volt a kisebbseg, de inkabb zajongtak mint balheztak.

3 eve elkoltoztem tole, azota megint egyedul fizetem a lakhatasomat, egy szep belvarosi lakast berlek 120 plusz rezsiert. Itt nagyon szeretek lakni, szep lakas, jo kornyek, nagyon jo szomszedok, bkvzni sem kell, gyalog jarok munkaba.

2019. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!