Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyöngyösi Duranda! Tényleg...

Yabu kérdése:

Gyöngyösi Duranda! Tényleg olyan félelmetes, mint amilyennek tartják?

Figyelt kérdés
Itt Gyöngyösön ha azt mondom Duranda, mindenkinek rémtörténetek jutnak eszébe gyilkosságokról, embertelen körülményekről (patkány, macska fogyasztása) stb. Valaki tud valami konkrétat ezeknek a valóságalapjáról? Érdekelnek személyes élmények, és másoktól hallott sztorik is!

2019. nov. 5. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy gyöngyösi haverom, ő annyit mondott erről, hogy elég durva hely. Amúgy nyilván nem élnek ott se kannibálok, se sorozatgyilkosok. Az átlagos mélyszegény bűnözőnevelő putritól annyi különböztetheti meg, hogy viszonylag elszigelten élnek a külvilágtól.
2019. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Rohad a patak.
2019. nov. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Minden városban van biztosan egy kisebbségi területi rész, ahol mélyszegénység van.

Miért kell így konkrétan megszemélyesíteni és lejáratni a várost?

2019. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én is gyöngyösi vagyok, mindennapjaimban semmit nem hallok a durandáról. Ellenben a környékbeli falvakból/városokból meg kb alap visszahallani hogy jaj a duranda Gyöngyös szégyenfoltja, hú mik vannak ott, stb.
2019. nov. 6. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Vannak ott jófej alakok is.

2019. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg félelmetes....végülis csak fél Gyöngyös a Petőfi utcán közlekedik mindennap....
2019. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ott lakik az nyugtasson már meg hogy le van azóta festve az a qrva víztorony...
2019. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Minket a rendszer bedarál... énközpontú rendszer
2021. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jól vannak. Már nagyon hiányoznak nekem.
jan. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!