Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti köszöntek egymásnak a...

Ti köszöntek egymásnak a szomszédotokkal/lépcsőházi szomszédokkal messzebb a lakóhelyetektől?

Figyelt kérdés
3 éve költöztem panelba és mindenki hangosan, jókedvűen köszön, de a bejárattól 20 méterre már az sem tudja kivagyok, felveszi a szemkontaktust de azonnal félrenéz, mintha először látna. Pedig látom hogy felismer. Boltban, plázában, stb. ugyanez a helyzet. Próbáltam inteni, meg köszönni de nem intettek/ köszöntek vissza.
2019. nov. 8. 17:46
 1/5 Magic ***** válasza:
Nem, a lakóhelyen is csak ha köszönnek nekem. Ha megyek valahova nem idegeneknek akarok köszöngetni, hanem csinálni a dolgom...
2019. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akivel köszönünk, de a legtöbbel nem.
2019. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én házon kívül nem ismerem fel őket :D van a gondnok meg egyy néni az emeleten, ezt a kettőt beazonosítom, a többit nem igazán tudom. Főleg ha messzebb vagyok, nem is figyelem hogy ki van az utcán.
2019. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális embernél az ismeretség nem helyszínfüggő
2019. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van akit felismerek házon kívül is, velük köszönünk egyébként is (szomszéd néni, gondnok, cuki kisgyerekes pár a földszintről, a feljebb lakó Boborján), a többiekkel a kapunál/házban egy jónapot/csókolom/heló azért elhangzik.

Van a bunkó öreg nő aki szerint minden szombaton kecskét áldozok, na ő nem szokott köszönni max dünnyög valamit, neki az utca túloldaláról is ordítva szoktam csókolomozni :D

2019. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!