Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit írnál a szomszédodnak?

Mit írnál a szomszédodnak?

Figyelt kérdés
Panellakás szomszédom pár éve letagadta hogy megtalálta a kulcscsomóm, amit a kózösfolyosó rács zárjába felejtettem. Azóta párszor halottam este, hogy valaki bedug a bejárati ajtóm zárjába egy kulcsot, persze zárcsere megvolt. Azóta pár év eltelt, és a postaládám úüabban nem záro kulcsra, és milyen érdekes tegnap kul7sra zárva taáltam. :D Milyen szerelmes üzenetet dobjak be magamnak amit elég valószínű hogy majd ő is elolvas.
2019. nov. 9. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdőre vonnám a kedves szomszédot,és ha továbbra is tagad,és nem jutok vele előrébb,akkor feljelenteném.

Ez nem vicc,nekem ne nyúlkáljon illetéktelen a levélszekrényemben!

2019. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves szomszéd! Tudom hogy ennyire érdeklem, öröm Önnel íly módon találkozgatni, hogy van közös bennünk: a postaládám kulcsa. Az újbóli találkozásunkkor feljelentem.
2019. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt írnám, hogy köszönöm , hogy nézi a levélszekrényem, bár nem kértem meg, de köszi, ha be szeretne hozzám jönni kopogjon, egyébként meg integethetne a kamerának legközelebb, mert az a lakásomnál meg a levélszekrénynél is kimaradt. :(
2019. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy levelet egy bolt nevében, hogy nyereményjátékon vettél részt, és nyertél egy vásárlási utalványt, amit bármelyik boltban beválthatsz. Csinálj fényes papirra egy utalványt is. Céglogó, x ezer forint, érvényesség, stb, de név ne legyen rajta.

Ha eltűnik, akkor kezdj el röhögni. Hátha megpróbálja beváltani. A boltba persze bukta lesz. Mit tud mondani? Hogy tőled lopta?

2019. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ötletét támogatom
2019. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég para, hogy valaki este kulcsokat dugdos más ajtajába... miért nem mentél ki és üvöltöttél rá egy jó nagyot?
2019. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Látom vannak őtletek :D

Olyan lenne jó, amotől magától rájön hogy tudom hogy miket csinált eddig.

2019. nov. 9. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj valami ügyvéd vagy magánnyomozó nevében levelet magadnak, hogy miket tehetsz jogilag a szomszéd ellen.
2019. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nem tűnik egy észkombájnnak,szóval emberileg ezt nehéz lesz megoldani.Jobban jársz,ha rögtön jelented!
2019. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az erőszakban hiszek, kifigyelném merre jár és egy csendesebb helyen jól megverném de úgy istenesen, haza tudjon azért vánszorogni de nehezen:)
2019. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!