Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon ki lehetett az?

Vajon ki lehetett az?

Figyelt kérdés

December 2.-án lesz a születésnapom, ma jött a postás, egy tértivevényes csomagot hozott, ami az én nevemre volt címezve. Először azt hittem, a feleségem rendelt megint valamit magának az én nevemben. Egy karton dobozban volt egy boríték, benne egy levél. Még csak nem is kézzel lett írva, szerintem Word-ben megírta, aztán kinyomtatta. Mindössze annyi volt a levélben, hogy tudja, hogy még nem most van a születésnapom, de semmiképp sem akart elkésni az ajándékkal és előre is nagyon boldog születésnapot kíván, vigyázzak magamra. Mellette volt egy nem mellesleg nagyon szép Tissot karóra. Sosem volt drága karórám, abszolút nem vagyok tisztában az árakkal, rákerestem és ez a típus 103.000 Ft.

Had ne mondjam, nagyon megdöbbentem. Goggle térképen megnéztem a címet, ahonnan elméletben kellett volna jönnie az ajándéknak, egy Pest külterületén lévő húsfeldolgozó volt megadva.

Őszinte leszek, kicsit megijedtem, hogy ki lehet az, aki tudja a lakcímem és ilyen nagy értékű ajándékot küld.

Végiggondoltam az összes lehetséges embert, aki szóba jöhetne, de egyszerűen nem fér a fejembe, ki lehet az.

Ilyen helyzetben mit érdemes csinálni?


2019. nov. 18. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza a feladonak hogy irja alà
2019. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Név nélkül nem lehet tértivevényes levelet/csomagot feladni!

Ha meg nem valós nevet írt, akkor egy többezres csomagot nem ad fel valaki tértivevényesen, mert annak az az értelme, hogy az átvételről visszaérkezzen a feladóvevény.

Eléggé rozoga így nekem ez a sztori.

2019. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Aha. A magyar postán egy tábla csokit nem lehet úgy elküldeni, hogy ki ne lopják belőle, kamukirálynő 😂 És értékhatárt is kell rá írni. Hazudsz, mint a vízfolyás.
2019. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én el akarom hinni neked, hogy igaz! De kérlek, hogy segíts ebben: tölts már fel ide egy fotót arról a mesés óráról, amint a csomagolásban van. Ha nem teszed, tudni fogja mindenki, hogy hazudtál. Már megint...
2019. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor erről ennyit, kamu volt ez is.
2019. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!