Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy ilyen putri...

Hogy lehet egy ilyen putri helyen lakni?

Figyelt kérdés
A környék sőt az egész város tele van roma származású egyénekkel és bármikor utcára lépek biztos hogy valamiért megszólnak, utánam fütyülnek, volt olyan mikor majdnem leköptek és nem értem hogy lehetne ez ellen tenni. Már utálok itt kijönni a házból. A buszmegálló is két utcányira van addig is csak gyalog tudok eljutni. A jogsim folyamatban van, de addig még is hogy menjek ezektől nyugodtan el bárhová is? Nagyon rosszul érzem itt magam és teljesen eltudja cseszni az egész napom.

2019. nov. 22. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez ment ill rosszabb.mentem volna fel a tarsashazba de mindig kunt ültek elötte a lepcsön mindenhol pl szotyiznak es latjak hogy jönnék be de meg nem mozdulnànak. Szamtalanszor beszolnak alàznak.

En elkezdtem a nagymamam utanozni komolyan, mert ö mindenkivel szobaàll es kedvelik, felvettem az öreg neni stilust aki eszre sem veszi magàt az alàzo szitut (mert öreg es neki ilyen dolgok nem esnek le), igy tök lazàn nyugodt hangon kedvesen szoltam köszöntem mindenkivel felvettem a szemkontaktot (nem szönyeg alatt osontam)es ugy kerdeztem elengednenek e mennèk fel.

Egyböl ugrottak valahogy utat engedve.


Azota is ezt alkalmazom mint aki sik hülye es nem esik le neki a provokacio. Szemkontaktot lazàn felveszek köszönök, asszertivan kommunikalok.



Amugy engem anno mikor csövesek tamadtak mindig be mert nem szoltam hozzajuk mikor kerdezik a mennyi az idö meg ilyen baromsagaikat, levegönek neztem öket mindig erre mindig elkezdtek orditozva követni, volt amikor közeli boltba kellett szolnom örnek hogy vedjen meg, szoval baratom mondta hogy valaszolni kell vmennyit pl nem tudom es akkor nem provokalom.


Sajnos hànyni tudok attol hogy ilyen embereknek kedvesen köszönnöm kell meg emberszamba venni öket, eszre venni öket de sajnos vagy nem sajnos EZ hatni szokott es nem piszkalnak!


Öket az irritalja provokalja ha sunyin elakarsz osonni.

2019. nov. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gáz lehet ilyen helyen élni, gondolom egy idő után érdemes lenne a barátodhoz költözni vagy esetleg albérletbe.


Addig is próbáld meg az előttem szóló javaslatát, hátha bejön.

2019. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elárulod a várost? Nem véletlenül Komló,mert itt is hasonló a helyzet...
2020. jan. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!