Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újépítésű tàrsashàzi lakàsokba...

Újépítésű tàrsashàzi lakàsokban van àthallàs szerintetek?

Figyelt kérdés
Azok véleménye érdekelne,akik ilyenben laknak ,hogy szerintetek tényleg kispóroltàk a vàllalkozók a hangszigetelési anyagot? Miket hallani? Melyil emeleten laksz? Koszi elore is a valaszokat.

#zaj #társasház #àthallàs
2019. nov. 22. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly épült az épület. Második szinten lakom, mellettem 2 szomszéd.


Az alap mozgolódást, beszédet nem hallani át. De ha valaki levert sarokkal közlekedik, azt már igen. Ha megengedi feletted a kádba a vízet, az is, meg este a wc is hallatszik. Gyereküvöltést, kutyaugatást, bunkó phasz szomszédokat sajna még mindig nem nyomja el. Legjobban a felső szomszédot hallom, a többit nem igazán.


Viszont a lakáson belül, ha csukva vannak az ajtók, meglepően jól kizáródik a hang pl. a normál beszéd/tv.


Igazából többet vártam egy ilyen lakástól, annyi a kivétel, hogy az emberek normálisabbak (kivéve a felettem élőket). Kívülről, belülről dizájnos, de ennyi. Sok felesleges funkció, mint pl az elektromos redőny, na ezt meghallod, ha más is le-fel engedi. Az ajtók becsukása is hallatszik mindegyik szintről (ha bent a lakásodban csend van), mivel visszhangzik az egész épület. Néha a lift csilingelése is. (Pont mellettünk van)


Előző társasházi albérletemhez képest jobb, nem hallom a falnál az alsó-felső szomszédok beszélgetéseit, sem a bal szomszédot ahogyan szexelne. Tehát nem spóroltak ki anyagot belőle. Ezeket, amiket említettem mind hallottam a volt lakhelyemen.

2019. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a reszletes,ertelmes valaszt :)
2019. nov. 22. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve épült lakásban élek. Nem sokára költözünk a párommal, mert elviselhetetlenek a zajok és mi sokat vagyunk otthon. A felső szomszéd konkrétan megkeseríti az életünket. Egy túl aktív, bolond öreglány, aki 0/24-ben tesz, pakol, dobál mindent, és brutálisan áthallatszik minden, gyakran még a tv-je is. A járását úgy áthallani (mondjuk 120 kiló), mintha dinoszauruszok járnának felettünk. Soha többet társasház!

Egyébként régebben laktunk másik új építésűben is, ott nem hallottunk senkit. Meg laktunk egy 100 éves házban, ami jó állapotban volt, ott sem hallottunk senkit abszolút. Csak itt. De itt a kivitelező nagyon spórolt mindenen, gondolom nem hiába van annyi panasz a szomszédok zajaira.

2019. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi szepen az ertelmes valaszt Neked is !
2019. nov. 23. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Juliusban epült 2 szintes ytong lakas.

Athallas borzalom!

A mellettünk levöt nem halljuk de az also szomszed megörjit!!

Üvölt a teveje,Ugy jarkal mint egy elefant,olyan dübörgesek jönnek fel h nem lehet töle aludni.

Azt is hallani ha a konektorba bedug valamit

Gondolhatod??

2019. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azelött egy 50 eves teglaban laktunk

semmit nem hallottunk csak a vclehuzast,zuhanyzast

Az a baj az uj lakasokkal h sporolnak vele

Meg az se mindegy milyen a szomszed

alattunk egy 30 eves szingli srac lakik.

Este 10-11 kor jar haza.es mint az allat nekiall pakolni dübörögni

volt h ejjel fel 12 kor alt neki porszivozni

zengett az egesz lakas😟

En marha meg szinte labujjhelyen jarkaltam nehogy zavarjam az alattam levöt .

erre tessek,mindig a jok nyaljak be

2019. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!