Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ilyen emberekkel miért nem...

Az ilyen emberekkel miért nem lehet semmit kezdeni?

Figyelt kérdés

Direkt nem írom ki, hogy milyen "fajta" egyének, mert törölve lesz a kérdés, de esélyes, hogy így is.

3 emeletes társasházban lakunk. A földszinten lakik 2 olyan család, akik nem dolgoznak, péntektől vasárnapig buliznak, zenélnek, énekelnek, kiabálnak, verekednek, dudálnak, tavasztól a rossz idő beálltáig reggeltől estig kint vannak a ház és a bejárat előtt. Vannak vagy 20-an.

Ha elmész mellettük, mert valahogy közlekedni kell, rájuk se nézel, de egyből kötekednek, hogy mit mondtál, nem mondtál semmit, na azért. Valaki rájuk szokta hívni a rendőröket rendszeresen, olyankor járják körbe a lakásokat, és fenyegetőznek, hogy te hívtad ki a rendőröket, ajánlom, hogy ilyen mégegyszer ne forduljon elő, mert baj lesz.

A fal a lakásaik előtt, a lépcsőház, a bejárat tele van firkálva mindenféle káromkodással, magyargyűlölő szöveggel, a neveikkel stb.

Az egyik család önkormányzati lakásban lakik ott, a másikat nem tudom. Mondanom sem kell, milyen undorítóak, retkesek a lakások, ilyen koszt el se tudtam eddig képzelni. Mindig nyitva vannak az ajtóik, ezért belátni, a szagról nem is beszélve, ami kijön onnan. Másfél szobásak a lakások, azokban laknak 10-10-en biztos.

A közösképviselő azt mondta nem lehet velük mit kezdeni, állítólag fizetnek mindent rendesen, de valahogy nehéz elhinni, így, hogy éjjel-nappal itt eszi őket a rossebb a ház előtt.

Faluról költöztem fel városba, ott ugyanez volt a helyzet amúgy.

Sajnos a költözés nem opció jelenleg, de nem is tudom hova lehetne menni ezek elől.



2019. nov. 23. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és szeméthegyek a lakás előtt mindnehol, sörös doboz, cigicsikk, szotyi, kaja. Múltkor az egyik egyén kiszállt az autójából és levágta a földre a mekis zacskót, poharat. Az egyik család az ablakon dobálja ki a szemetét, amit a közmunkások szoktak összetakarítani.

A pizzafutárok nem mernek kiszállni az autójukból, azt mondják ez a főnök kérése, hogy le kell menni és ott átvenni. Akkor is egyből pofáznak, hogy na már megint rendelnek, vagy ha éppen jövünk haza a boltból és pakolunk fel, akkor már megint boltban voltak, honnan van ezeknek pénzük stb.

2019. nov. 23. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Durva hogy a saját országunkban ezt türni kell. Ha meg csinálsz velük valamit te vagy a szemét rasszista. Pedig ezek összeférhetetlenek, nem valók emberek közé. Törvény is inkább ezeket védi. Nincs megoldás sajnos.
2019. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kamu troll kérdés? Jó is lenne. Gyere át barátom, szívesen vendégül látlak egy napra bármikor, akkor meglátnád, hogy nem kamu.
2019. nov. 23. 17:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen 3-as, ez nagyon szomorú, hogy félni kell ezektől a saját országunkban. Mellesleg kedves első, nem vagyok semmilyen párt mellett, leszarom a politikát.
2019. nov. 23. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ott kell kezdeni a kérdést, hogy miért nem sikerült beilleszkedniük teljesen évszázadok alatt.
2019. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A beilleszkedéshez Ők is kellenének!

Mi a kezünket adjuk, ők semmit, de karunkat követelik.

2019. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten liberális vagyok, mégis tudom, hogy van velük nem kis gond.... És szépen fogalmaztam.

Sajnos semmit nem lehet kezdeni velük, törvényes kereteken belül persze...

2019. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pár napja megszúrkálták egymást. Volt kint a rendőrség, az egyik családot elvitték, le van zárva a lakás is. Remélem soha nem jönnek vissza. Sajnos a másik család még itt van, de már tegnap előtt fenyegették egymást, hogy megölik egymást.
2019. dec. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!