Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg ilyen jó lenne Budapes...

Tényleg ilyen jó lenne Budapest? Vagy ez csak rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Egy kis városban lakom, itt nincs nagy mozgás soha. Az utóbbi időben meg kellett járnom Pestet párszor és nagyon megtetszett. A tömegközlekedés, az emberek, a szórakozóhelyek, minden teljesen más. Hosszú távon is ilyen kellemes lehet? Azon gondolkoztam, hogy fel kellene mennem szerencsét próbálni, érdemes lehet belevágni?
2019. nov. 28. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
hány éves vagy? van valami szakmád v tanulsz?
2019. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 vagyok, középfokú műszaki végzettségem van :)
2019. nov. 28. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván nem teljesen hawaii, dizsi, napfény az egész, megvannak BP-nek az árnyoldalai. Az utcák tisztasága olykor tényleg hagy kívánnivalót maga után, a forgalmas útvonalakon közlekedő buszok-villamosok tényleg mindig tömve vannak, valamint bunkó járókelővel, vagy kéregetővel is gyakrabban futhatsz itt össze, mint vidéken.

De aki Pestet ezek miatt már a pokol tornácának állítja be, és fennhangon hirdeti, hogy mekkora egy szar hely ez a város, azt csak sajnálni tudom.

Teli van egy csomó gyönyörű parkkal, sétálóutcával, kilátóval, hangulatos beülős helyekkel, programlehetőségekkel, valamint az álláskeresőknek is itt van a legtöbb esélye elhelyezkedni.

Én azt mondom, a hibáival együtt kell szeretni ezt a helyet.

Én sem vagyok még olyan régóta állandó BP-i lakos, még csak pár hónapja költöztem fel ide végleg, de egyelőre abszolút nem bántam meg.

2019. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha bírod a tömegnyomort, a bezártságot és partiarc vagy, akkor talán.


Mondjuk én nem is tudom, hogy Budapesttel, mint várossal is van-e bajom, mert alapvetően szenvedek egy ekkora városban. Bécsben se lennék jól.


Ha elviseled, hogy pl egy Corvin-negyednél akkora tömegnyomor van, hogy sodornak, de pl fa semmi, akkor lehet Neked való.



Munkalehetőség az itt van, az ország vízfejű.

2019. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%

már hosszú-hosszú évek óta élek Budapesten sajnos. Hiába nem lakok bent a belváros kellős közepén, mégis inkább, ha tehetném egy csendes kis városkába,faluba mennék Pest helyett. Leginkább az a zavaró az egész városban, hogy néhol annyi ember van, hogy mozdulni is alig bírsz, na meg “zajos”, de azt egy idő után megszokja az ember. Meg persze a tömegközlekedés az egyik legrosszabb, egyszerűen vannak szituációk, amikor alig lehet elviselni az embereket és nagyon koszos.

Egy próbát mindenképp megér, de azzal számolj, hogy ahhoz hogy kifizess egy albérletet mélyen a zsebedbe kell nyúlnod..

2019. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!