Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell mindenkinek a...

Miért kell mindenkinek a saját háza elől a havat eltakarítania?

Figyelt kérdés
Arra hivatkoznak h csúszik az út... úristen. Meg, h büntetnek ha nincs a ház előtti útszakaszon eltakarítva a hó. Felháborítónak tartom eme felfogást. Ha valakinek nem tetszik a hó, takarítsa el, de ne kötelezzenek erre minden háztulajdonost. Az is tök rossz, h nem lehet jégkorcsolyával menni munkába mert egy gramm jeget nem hagynak az emberek. De ez mellékes, gondolom azért lapátolják mert szeretik csinálni vagy nincsen jobb dolguk és ezzel lefoglalják magukat. Leesik egy kis hó és mindenki egyből havat lapátol. Nektek mi a véleményetek eme viselkedésről?
2019. dec. 3. 19:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a legkisebb problémám az, hogy ha tiszta a járda.
2019. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

Napi troll.


Ennyire idióta nem lehetsz

2019. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha érintett vagy a hólapátolásban, akkor illene már tudnod, hogy miért érdemes eltakarítani a havat, jeget a járdáról a házad elől. Ha nem vagy érdekelt a válaszban, akkor meg felesleges hőbörögnöd. Amikor kipostázzák neked a kárpótlás összegét, - amelyet megítélt egy bíróság a házad előtt önmagát elcsúszás következtében összetörő ember javára, akkor majd tátott szájjal elmélkedhetsz tovább!
2019. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk az szerintem is érdekes, hogy bár nem a te területed és bárki hasznalhatja, neked kell gondozni, tisztitani, mások szemetét, falevelet feltakarítani, miközben a hetvenedik adót fizettetik meg a város fenntartasára. Nem beszélve arról, hogy tényleg nem lehet szánkóval eljutni semeddig. Es hogy mi van akkor ha pont akkor esik le 20 centi hó, mikor nem vagy otthon.
2019. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

4-es!

A kérdő a saját háza előtti részt írta.


Egyébként pár méter hólapátolásba még senki sem halt bele. Amúgy is nagyon ritkán esik.

2019. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is arról beszéltem.
2019. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
De érted, nem halok bele, de ha nem vagyok otthon, akkor mégis rohadt nehéz feladat, hacsak nincs 30km hosszú lapatnyél. És hát ilyen erővel kötelességed lenne éjjel 2-kor is kimenned ha akkor kezd el szakadni a hó, mert mi van ha valaki hajnal 3-kor arra jár.
2019. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem, hogy a kedves kérdező( vagy bármely családtagja) az én házam előtti, el nem takarított járdán lévő, megfagyott havas jégen elcsúszik és eltöri a lábát. Majd a törött lába miatt nem tudna menni dolgozni. Vajon ekkor is ez lenne a véleményed kérdező?
2019. dec. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8 természetesen igen, ha ekkora pancser vagyok, h a jeges úton elcsúszok akkor megis érdemlem h meghaljak. Ennyire egyszerű
2019. dec. 4. 09:35
 10/24 A kérdező kommentje:
#4es a falevelet is kötelező eltakarítani?😅 beb*szna
2019. dec. 4. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!