Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem csinál az öregasszon...

Miért nem csinál az öregasszonnyal semmit a családja?

Figyelt kérdés
92 éves az őregasszony, csak úgy nèha ha rájön, képes akár éjfèlkor kopogni vagy hajnalban a lakótömbben vèletlenszerűen embereknek és hülyeségeket beszél, gyakran oda nem illő dolgokat. Ok nélkül jelent fel és rágalmaz egyes lakókat. Többször kijött e miatt a rendőrség és elmagyarázta a néninek, hogy ezt ne csinálja. Néha este a botjàval elkezdi ütni a korlátot, nem hagy nyugtot nekünk lakóknak. Az egyik szomszédom olyan ideges volt a múltkor amikor éjszaka kopogott neki csak úgy, hogy megmondta a néninek, hogy ha meghal, akkor nem gyász szertartás lesz, hanem vígadalom, lakodalom, hogy végre meg szabadultunk tőle. A rendőrsègnek tényleg hagynia kell, hogy minket ne hagyjon aludni zavarja a nyugalmunkat a végtelenségig? Beszèltünk már a lányàval, de azt mondja, hogy nem tud mit csinálni vele, nem akar bemenni a nyugdíjas otthonba semmiképpen. Csakhogy így meg minket fog az őrületbe kergetni, a lakóknak dolgoznia kell, és vannak gyerekek is a lakótömbben.

2019. dec. 7. 09:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
58%
"Akit meg ugy nez ki nem zavar a helyzet, miközben a sajat anyja." - Szerintem őt is zavarja a helyzet, csak vagy belefáradt, vagy nincs ötlete, mit tehetne.
2019. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

(csak, hogy igazam legyen: ha beleszámolom a nővérek/ápolók "kenőpénzét", a heti látogatás útiköltségét, akkor évekkel ezelőtt is simán megvolt a 250 e Ft/ hó kiadás és 80 e volt a nyugdíja)



És hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak

menj be a helyi jegyzőhöz birtoksértés miatt.

Többedik alkalommal felszólítást, pénzbüntetést is kiszabhat. És akkor vagy moderálja magát a nyanya vagy csinálnak vele valamit.


És/vagy kérd el a lánya mail címét és küldd el neki ennek a kérdésnek a linkjét..

2019. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Ha tréfás kedvében van a jó Isten, akkor elél az öreglàny 100-110 éves koráig minket meg bezárnak az elmeosztályra, mert megbolondolunk😅
2019. dec. 7. 11:35
 24/40 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen szomszédom. Én voltam a szemét, hogy szóvá tettem lakógyűlésen.

Veszprémben ezt így szokás.

2019. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
A szomszéd 14 éves kislànyát a múltkor lekvàzta a folyosón olyan hangosan, hogy szerintem az összes lakó hallotta a folyósón az öregasszony. A szomszéd nőre azt mondta, hogy egy nagy tehèn, az egyik férfit pedig bejelentette a rendőrségen, hogy droggal kereskedik, pedig ez nem fedi a valóságot. Természetesen nem lett belőle rendőrsègi eljàrás, mert bizonyítéka nem volt. Szóval ilyeneket csinál ez a kedves néni😅
2019. dec. 7. 12:26
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Demens a néni? Beszámítható?
2019. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Orvos szerint nem demens, azt mondja a lánya. De azért, hogy egy 14 éves kislànyt lekváz szerintem nem erre utal.
2019. dec. 7. 16:28
 28/40 anonim ***** válasza:
58%

A néni valószínűleg demens, nem rá kellene kihívni a rendőröket, hanem a gyerekeire, mert a néni ápolásra szorul.


Valakinek át kellene vennie felette a gyámságot. El kellene vinnie orvoshoz kivizsgálásra, ahol ha beigazolódik a demencia vagy Arzheimer, akkor meg kell oldani az elhelyezését/felügyeletét, mert lehet ön-és közveszélyes is.


Ha 0-24-ben felügyeletet igényel, akkor be kell mennie egy otthonba. Ha szeretné ha nem.

2019. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
78%
28-as vagyok. A demenciát nem a háziorvos fogja megállapítani, szóval nem tudom a lánya honnan vette (vagy az orvos), ha nem vitte el egy rendes kivizsgálásra. Tartsatok egy lakógyűlést, ahova hívjátok el a gyerekeit is!
2019. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
"kb havi 100 ezer Ft. "...aha, ahová beadsz pár milliót előre, ha nem olyan, hanem csak havidíjas, akkor 180-350k
2019. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!