Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nemsokára kezdhetek egy...

Nemsokára kezdhetek egy munkahelyen és hát a 8. kerületben van, mit gondoltok, elfogadjam?

Figyelt kérdés
Nincs autóm/jogsim tehát tömeg közlekedéssel és gyalog kell mennem, jönnöm. Ugye télen már fél ötkor süötét van. Szerintetek elfogadjam vagy keressek jobb környéken?
2019. dec. 11. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, jó eséllyel találsz jobbat, akkor várj még!
2019. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a nyócker melyik részén van, én is dolgoztam már a 8. kerültetben egy irodában és egyáltalán nem volt veszélyes.
2019. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy elég nehezen találtam ezzt a munkát is, nem tudom találnék-e jobbat, vagy bármit egyáltalán.

Egyébként az segithet ha valamennyire lebarnulnék? Már erre is gondoltam.

2019. dec. 11. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

VIII. kerületi lakosként kicsit kikérem magamnak ezt a kérdést. :D

Melyik részén van?

2019. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan azt hiszed, hogy barna bőrűként nem fognak beléd kötni?
2019. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A belváros felőli részén.
2019. dec. 11. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Palotanegyed?
2019. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit eltúlzod a dolgot, gimisként sem paráztam ezen sosem.
2019. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de az ELTE BTK-tól és a Nemzeti Múzeumtól kezdve az ország legjobb kórházain és egyik legdrágább, magyarok számára szinte megfizethetetlen apartman-lakótelepén át a Keleti Pályaudvarig elég sok minden van a VIII. kerületben! Lehet, hogy tévedek, de nekem kissé kamu szagú ez a kérdés, főleg, hogy nem is tudtad megmondani, hogy melyik rész. Ha nagyon szőrös szívvel nézzük, akkor szinte a teljes kerületet a belváros veszi körül.


A VIII. kerületnek nagyjából az 1985-2010 közötti időszakban valóban jó néhány olyan része volt, ahol nem volt életbiztosítás a közlekedés, de ezekből egyre kevesebb van. A zűrös házak nagy része lebontásra került, helyükbe csillogó társasi lakások épültek egymilliós négyzetméterárral. A zűrös alakok közül többen vidékre,- valamint a IX. és X. kerület lepukkantabb részeire kényszerültek költözni. Ettől függetlenül bizonyos területeken még a mai napig meg van az a tipikus "nyóckeres" hangulat: Diószegi / Lujza / Magdolna / Dobozi / Népszínház / Karácsony S. utcák, valamint a Teleki, Orczy és Mátyás terek. Az itt lakók a 99-es busz, valamint a 24-es és 28-as villamos szolgáltatásait veszik igénybe, így ezen járatok sokszínűbbek az átlagnál, de veszélyesnek nem mondanám őket. Legalábbis napközben biztos nem, függetlenül attól, hogy odakint sötét van, vagy sem.

2019. dec. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!