Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elegünk van a panelból, mit...

Elegünk van a panelból, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Augusztusban sajnos muszájból (válás) el kellett költözni a kertes házunkból és csak panelra jutott pénz. Abból is egy vidéki város rosszabbik környékére (így is 16 millió volt). Anyával, húgommal és én panelba kerültünk, apa pedig maradt egyedül a nagyon nagy kertes házban. Egy tökéletes hely volt, de apa kirugdalt bennünket onnan. Ezért kellett eljönni. Sajnos az első emeleten vagyunk, pont alattunk a földszinten van egy hús-nagykereskedés. Egész nap nagyon hangosan dolgoznak, reggel a leghangosabbak, amikor pakolnak a teherautóról, üvöltenek, káromkodnak. Emellett vasútállomás mellett is vagyunk, folyamatosan mennek a vonatok, dudálnak, még éjszaka is, az is nagyon hangos. A felső szomszéd minden éjjel és reggel nagyon hangosan szexel, nyög. Ha jó idő van, a pont elöttünk lévő játszótérről a gyereksikítás egész nap behallatszik. Nem férünk el 3-an normálisan, nagyon kicsi a lakás. Anya 120-at keres havonta, nekem meg jelenleg nincs melóm (egyetemista vagyok, de max valami gyár/gyorskajálda/árufeltöltő) munka jöhetne szóba, de az is csak max 2-3 nap/hét, szóval max olyan 60-70 ezer forint lenne a bevételem. Húgom meg még kicsi. El akarunk költözni mert megbolondulunk, de nincs rá pénz, így is még nyögjük ennek a lakásnak a hiteljét, nehezen jövünk ki minden hónapban. Ilyenkor mit tegyünk?

2019. dec. 12. 18:35
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem mi élősködtünk, hanem ő rajtunk. Amikor bedőlt 9 éve a cégünk, akkor anya munkáról munkára járt, minimálbérért, mert vendéglátói végzettsége van csak, de nem akart benne dolgozni, ezért iskolatitkárnak ment végül, és ezt szereti csinálni, hiába csak ilyen keveset keres. Viszont apa nem ment el doglozni, hanem kivárta a 9 évet, amíg nyugdíjas nem lesz, tehát ő egy percet sem dolgozott. Csak akkor ment el dolgozni, amikor szétköltöztünk, és most 2 munkahyely+nyugdíjjal tartja el magát.
2019. dec. 12. 19:38
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy sugar daddyt. Vagy nem is kell. Vállalom
2019. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
Lool,szép kis apuka. Ennyire gázos a szitu otthon??
2019. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, szóval nem kell sugardaddy. Igen, elég gáz volt mindig is.
2019. dec. 12. 20:01
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Jól át baxtak titeket ezzel a lakással. Lefogadom a volt tulaj is már rég szabadulni akart tőle, mikor már végre talált egy balekot akinek el tudta adta. Azért ti is jobban megnézhettétek volna, a szexelő pár kivételével a többi zavaró tényezőt kiszűrhettétek volna. Azok meg ha nagyon beindulnak fogsz egy seprűnyelet és felkopogsz hátha elcsendesednek.
2019. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%

Megint itt van a 10 éves pszichiátriai beteg bátyja. :D

Még mindig nem hívták rátok a gyámügyet és a rendőröket?

2019. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó fel sem tűnt! De tényleg! Igazad van!
2019. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Már épp aktus közben is bekopogtam hozzájuk, nem nagyon nyitottak ajtót, még csak elcsöndesedni sem akartak. Igen, megint én vagyok, de nem hívták ránk szerencsére, érdekes hogy ennyibből kitaláltad :D Igazából már ezek a hangok minket nyomnak el konkrétan.
2019. dec. 12. 20:08
 19/32 anonim ***** válasza:
91%

- "anya munkáról munkára járt, minimálbérért, mert vendéglátói végzettsége van csak de nem akart benne dolgozni"

- "apa nem ment el doglozni"

- "nekem meg jelenleg nincs melóm (egyetemista vagyok"


Úgy tűnik, hogy felétek senki sem dolgozik, csak a hentes meg a q rva.

:)

2019. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

A kretén család kalandjai kamusorozat újabb epizódja!? :D

Nem unod még? Már mindenki tudja hogy kamu.

Pár kérdéssel ezelőtt még bizonygattad, hogy az egy csendes panel, csupa öreg lakik ott, azért nem vagytok még feljelentve.... Ezt a mostani sztorit elkúrtad tesó! :D

Aki nem ismerné az előzményeket, annak itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Az 50.-es kommentben további előzmények.

2019. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!