Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van egy két fogyatékos...

Miért van egy két fogyatékos minden társasházban, akinek mániája üvöltetni a zenét?

Figyelt kérdés

Hogy zengjen az egész ház a proli dnb meg tuc tuc zenéjüktől, a 20ezer forintos hangszórójukon..


Nem is lehet élvezni a zenét olyan hangerőn..



2019. dec. 22. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom bástya de ha itt élsz a közelemben, a következő mr busta számot neked küldöm szeretettel
2019. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Költözz kertvárosba. Ott a kakas kukorékol 4-kor, fél ötkor meg indulnak a láncfűrészek. Délután flexelés, és egész nap kutyaugatás, disznószar szag.
2019. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom #2-es, az se jobb, sőt.
2019. dec. 22. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Szóljál nekik vagy valami, meg kéne oldani nem?
2019. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, miért teszik ezt az emberek egy lakóközösségben. -Nem arról van szó, hogy két-három néhány perces dal idejére én sem szoktam feljebb venni a hangerőt otthon, de utána "hazaérnek", - visszaállok normális életvitelre. Esetleg annyit tudsz tenni, hogy kitapasztalod, mikor szeretne pihenni az illető és akkor csapsz kellemetlen zajt a jótevődnek. Az időtartam, a hangerő és a megválasztott idősáv a három részlet, amelynek összhangja nem mindegy. Elég csak annyi, hogy ne tudjon összefüggően pihenni a "jóakaród", - a többit a természet intézi. -Nekem volt egy olyan szomszédom, hogy éjjel három órakor még gyakran ment náluk a rancsúrozás. Megkértem szépen, diplomatikusan, - semmi. Fenyegettem rendőr kihívásával, - aki nem az én hívásomra, de járt nála többször, mert másnak sem tetszett ez a buli, - semmi! A harmadik fázisban összeraktam, hogy mikor "lapít" és egy rövid időszakban elkezdtem "játszani" a folyosón található rácsok egyikével. Csak annyira csaptam be időközönként, hogy ne tudjon aludni - nappal! Két hónapon belül elköltözött.
2019. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Egy házban laktok?
2019. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk pl nincs...
2019. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk "szerencsére" csak trappoló kisgyerekek vannak, akiket a proli szüleik nem képesek levinni a játszótérre.
2019. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

2-es hidd el jobb

En nem bantam meg,egyaltalan nem zavaro ez a zaj amit irsz

egyebkent is kinti zaj,en mindennap tehenszarszagra kelek

es ezerszer nyugodtabb a reggelem mint h hajnali 1 ig tiszta ideg legyek,faradtan menjek dolgozni mert a szomszed uvolteti a zenejet.

Nem zavar a still,a szarszag,a fünyirozas söt jo a frissen vàgott fü illata😊

Mi is allandoan zajongo szomszedok miatt költöztünk falura.

Sokkal nyugodtabb vagyok miota nem kell az also felsö es közvetlen szomszedok trappolasat,tevejet,zenejet es nyögédeiket hallgatni🙏🏻

2019. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze a kertvárosnak a tehénszaghoz, meg a kakaskukorékolashoz? Én még sosem tapasztaltam ilyet...
2019. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!