Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mire hasonlít a halott ember...

Mire hasonlít a halott ember szaga?

Figyelt kérdés

A felső szomszédtól olyan furcsa szag jön le, arra gyanakszunk meghalt a férje. Az idős néni is bolond kinézzük belőle hogy képes lenne mellette lakni. Nos nagyon büdös jön fentről és mindig tömény felmosószer szag van hogy fedje a büdöset.

Nem vagyunk beszélő viszonyban így nem is kérdezném meg.


2019. dec. 22. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
A tömény dögszag felismerhető, nem hasonlít semmire. Halott embernek alapból nincs szaga.
2019. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy halott állatéra.
2019. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Édeskés, dög szag szag.
2019. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A rendörségen teszel bejelentést, hogy szerinted baj lehet, akkor ök utánanéznek a dolognak!
2019. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Mint a liliom virága. Édeskés, inkább fullasztó, mint klasszikus értelemben véve büdös.


Nektek nem volt boncolás a suliban?

2019. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

Hát abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nem tudom, milyen egy többnapos emberi hulla szaga. De a rohadt krumplinál, záptojásnál nem nagyon van büdösebb.

Erdőben elhullott állat szagát már éreztem.

Nem hinném, hogy egy idős néni a férje hulláját rejtegetné úgy, hogy még felmosószert is használ a szag elfedésére. Abszurd hülyeség.

2019. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a sok hallottról szóló kérdés? Nekrofil vagy?
2019. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

5-ös: "Nektek nem volt boncolás a suliban?"


NEM, nekünk nem volt, meg egyetlen ismerösömnek sem, kivéve, akik orvosi egyetemre járnak, de azt nem nevezném sulinak.

Emellett a boncolásnál nincs "halottszaga" az objektumnak, mert vagy friss, vagy konzervált.

2019. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én egyszer éreztem hullaszagot, amikor az egyik macskánk elrejtett 2 halott madarat az egyik polc mögé a nappaliban és napokig nem találtuk a szag forrását....Nekem egy az egyben az elhanyagolt nyilvános wc-k jutottak eszembe róla.


De amúgy akár hullaszag, amit érzel, akár nem, mindenképp jelezd a házmesternek.

2019. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már 3 napja érezzük.. nagyon büdös. Nem tudom mi lehet akkor
2019. dec. 22. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!