Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért les állandóan mindig...

Miért les állandóan mindig mindenkit a lakótömbben lakó nyugdíjas öregasszony? Meg egyáltalán az ilyen nyugdíjas öregasszonyok? Mire jó ez nekik?

Figyelt kérdés
Mindenkitől mindent tudni akarnak. Àllandóan leselkednek, másokat is zavar. Meg beleavatkoznak másoknak az életèbe. Érdekes az öreg férfiak ezt nem csináljàk, legalàbbis nagy átlagban nem.

2019. dec. 24. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Azért csinálják, hogy valami történjen az életükben. A férfiak azért nem csinálják, mert már meghaltak.
2019. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk is van ilyen oregasszony 😂 a foldszinten lakik, es ha vki bejon lepcsohazba es nem ott lakik, filytin faggatja h hica megy 😂
2019. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
49%
Mert a hőn szeretett vezéred megfigyelő ügynöke!
2019. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"filytin faggatja h hica megy"


:D :D :D

Ez milyen nyelv??? Kitalálom, a "telefonon írtam, siettem, telefon kijavította, nem tudok írmi" nyelv.

2019. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Mivel az öregasszonyok 90% ilyen .... :D öreg férfiak azért nem csinálják ezt , mert az egész életüket ledolgozták és jóval hamarabb meghaltak .

Legalább is én eddig ezt tapasztaltam .

2019. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Könnyen lehet, hogy igazad van. Ès ezek az öregasszonyok nem dolgozták le az èletüket?
2019. dec. 24. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Az oregasszonyok sokkal többször voltak haztartasbeliek, vagy kisebb stresszel járó munkában dolgoztak pl óvónő illetve kevesebb nő dohányzott már korábban is.

A férfiakat meg sokszor maszekoltattak, meg azért pl a kőművesek se élnek sokáig... :(

2019. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!