Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettem lakó indokolatlanul...

Redbullicecream kérdése:

A felettem lakó indokolatlanul dübörög le, ha egy kicsit is hangosabban hallgatjuka zenét vagy hangosabban beszélgetünk. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A felettem lakó hölgy, miótaa beköltöztem, lekopog vagy lejön, hogy mennyire hangosak vagyunk. Az elején tényleg picit hangosak voltunk, de mostmár a basszust is levettem a hangfalról és a többieknek is szóltam ha átjönnek, hogy halkan legyünk. Viszont még így is, sokszor indokolatlanul dübörög a padlón. Olyan esetben is amikor valaki felnevet vagy hangosabb megjegyzést tesz nálünk, vagy a telefonon néz egy videót ami valljuk be, nem lehet olyan hangos, hogy felhallatszódjon. Mit tudok ilyenkor tenni, hogyan tudok védekezni ha rámhívja a rendőröket? Mert már azzal is védekezett

2019. dec. 27. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Mikor szól? Nappal? Este?

Van még másik falszomszédod? ha van, annak nincs baja veled?

2019. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha Ö DÜBÜRÖG, akko TE hívhatsz rendört, ugyanis ez SZÁNDÉKOS zajokozás!
2019. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nappal is és este is, este nyilván tudom, hogy mik a szabályok de annyira nem vagyunk hangosak. Falszomszédom már másik házszám tehát elég vastag fal van közöttünk, alattam pedig a bejárat van mert az első emeleten lakom
2019. dec. 27. 12:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégis hangos a zene.
2019. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ne éljek? Nem nézhetek a telefonomon egy videót vagy beszélhetek egy ismerösömmel este 10-kor?
2019. dec. 27. 12:20
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz meg pár ismerőst, hogy szerintük hangos vagy-e. Nekem van egy kollégám, aki állandóan elveszti a kontrollt, és még amikor normális hangon próbál beszélni, akkor is zeng tőle az egész szint. Megbeszéltük vele, tud a problémáról, igyekszik halkabb lenni, de gyakran nem sikerül neki. Ha te is ilyen vagy, arról nem tehetsz, de nyilván ez kellemetlen másoknak. Nem tudom, mi ilyenkor a megoldás, de legalább tudj a problémáról.
2019. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy hangos típus. Tudom miről beszélsz, én is tapasztaltam már ilyet
2019. dec. 27. 12:26
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Lehet tetszel neki,azért van veled elfoglalva.
2019. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
29%
Ne nyisd ki neki az ajtót. Egy idő után megunja és elmegy.
2019. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az alattunk lakók, nem veszik észre magukat és állandóan ordibálnak és éjfél után hamgosan hallgatják a zenét. Ha ilyenért szólnak neked az teljesen ligikus. De ha már az is baj, hogy lehúzod a wct vagy tüsszentesz akkor érdemes lenne komolyan elbeszélgetni velük, hogy a 🏇 fhasznak is van vége.
2019. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!