Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten belül melyik...

Budapesten belül melyik kerületet szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
miért?

2019. dec. 29. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
22. Vidékről származom, és kicsit olyan, mintha otthon lennék, laktam is ott egy ideig. Nem zavar, hogy nagyon kint van, van türelmem az utazáshoz. Most Zuglóban lakom, de nem szeretem, pedig a Budapestiek körében nagyon népszerű kerület, de őszintén nem értem az okát. Nyilván van mindenféle környék Zuglón belül, de alapvetően zajos, kicsik a telkek, a fő utcáinak nem tetszik az utcaképe (nekem betondzsungeles), hatalmas népsűrűség (feleakkora mint a 22. kerület, a népesség mégis legalább a duplája, az átmenő forgalomról ne is beszéljünk, a 22. kerületben szinte csak az ott lakók fordulnak meg).
2019. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
5. Ker. Kozponti,draga a telekar,ez szuri a nepet,rendezett,igenyes.
2019. dec. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
XIX. kerület. Annyira aranyosak az emberek ott - mondhatni átlagban - mintha még Kicsi Gyermekek lennének! :)(Rácsodálkoznak minden újdonságnak számító dologra...)
2019. dec. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
4. kerület. A város szélén de metróval 15 perc alatt bent vagy a belvárosban.
2019. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

11, nagyon zöld, a nagy része már nyugis, mégis közel van a belvároshoz. Többféle járattal lehet eljutni sokfelé, nemcsak metróval és nemcsak a belvárosba.

Valahogy a hangulatát is nagyon szeretem, az épületeket, a parkokat.

Jól ellátott, élhető kerületnek néz ki.

2019. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz


11. kerület nekem is a kedvencem

2019. dec. 30. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Született hegyvidékiként magától értetődően a XII. a kedvencem, de szeretem a II. és a XI. kerület nagyját is (sok zöldterület), plusz a pesti belváros történelmi részeit (a házak miatt).
2019. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
11,13
2019. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

3-as válaszoló vagyok. Csatlakozom az Újbudát (XI. kerület) kedvelők táborához én is!


Nyugalom van, zöldterület és viszonylag udvariasak az emberek. (Ma már az egymásra figyelés szinte úgyis luxustevékenységnek számít...)


Az is egy KIEMELTEN FONTOS SZEMPONT, hogy sokfelé lehet onnan utazni, különböző járatokkal.

2019. dec. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
cigány vagyok és az 5-ket mert sokat lehet lopni
2019. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!