Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Gyuláról?

Mi a véleményetek Gyuláról?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok, és szeretném kikérni a véleményetek hogy megéri-e Gyulára költözni? Milyenek az emberek? Rendezett-e a város, vagy elhanyagolt...stb. Ilyen dolgok érdekelnének.

2020. jan. 7. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Gyula jofej srac, de rakoltozni nem ajanlatos. Az emberek ugy altalaban? Hat mindenfelek. Melyik varos?
2020. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyula csodaszép város. Félig én is gyulai vagyok, sok időt töltök ott. Nagyon rendben van, kulturált, tiszta, igazi turisztikai központ. Számtalan programot lehet találni, sose unatkozik az ember. (A vár és a fürdő megunhatatlanok, akárhány éves is az ember.) Az emberek kedvesek, segítőkészek, legalább is akiket én ismerek.
2020. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!