Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket ez zavarna?

Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Tömblakásban élek, és dobolok, van egy dobfelszerelésem is itthon, de a szomszédokra való tekintettel nem nagyon használom, viszont mikor hazajövök az iskolából, szoktam rajta dobolni egy kicsit, de az nem tart tovább 5-10 másodpercnél, csak kicsit megküldöm a dobokat meg a cineket, mert hiányzik a hangja. Ez titeket zavarna? Igazából gyerek nincs a házban, leginkább csak öregasszonyok laknak itt. Szerintetek?

2020. jan. 7. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fölöttem zongoráznak, ráadásul elég bénán, de nem zavar mert délután szoktak csak.
2020. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem az se zavarna, ha zúzod. Csak este 9 után már ne. Mi éneklünk hangosítással, igaz családi házban és ügyeltünk rá, hogy jól le legyen szigetelve kifelé, de a közvetlen szomszédok valamennyit biztos hallanak belőle. Amikor fellépésre készülünk van, hogy sokszor sokáig csináljuk. Eddig nem érkezett panasz.
2020. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha rövid ideig, akkor nem, de azért vannak éjszakás műszakban is dolgozó emberek, akik nem egyből fekszenek le akudni, így simán aludhatnak abban az időpontban.
2020. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy minket zavarna-e, mert a szomszédaidat kellene erről megkérdezni.

Valahogy nem tudom hibáztatni azt, akit zavar az ilyesmi. Bár ha tényleg csak napi pár másodpercre, max. egy percig tart napközben, akkor még a legcsendkedvelőbb is megszokja.

2020. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

"leginkább csak öregasszonyok laknak itt. "


Azoknak pont annyi joguk van a nyugalomhoz mint bárki másnak.

2020. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-10 másodpercig használod a dobszerkót? Így nem sok értelme van tartani.
2020. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De igen, mivel szoktak lenni fellépéseim, +alapból nem itthon lenne, csak most egy ideig itt van nálam.
2020. jan. 8. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:
A szomszédunk kölyke dobol mostanában (kb. 2 hónapja) péntek-szombat-vasárnap kora délutántól estig, és k.rvára idegesít, mert zeng tőle az egész rohadt házunk! Nemsokára itt a tavasz, amikor minden ablak nyitva, ergo még hangosabban hallgathatjuk. Na majd akkor lesz egy beszélgetésem a szomszéddal, az tuti fix.
2020. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem az én szomszédom vagy. Én basszusozom, imádom a dobokat is.
2020. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna csak ne ejjel csinald.
2020. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!