Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel nem tudok jelzáloghitelt...

Mivel nem tudok jelzáloghitelt kiváltani, ezért örök albérletre vagyok ítélve, pedig fizethetnék törlesztőt lakbér helyett?

Figyelt kérdés

Épp most menekültünk meg egy devizahitelből, felszabadultunk, ennek ellenére albérletben lakom, és lenne pénzem törlesztőt fizetni. De nem fogok a vidéki házunkra felvenni, meg ha én felvenném, a többi testvérem nem tudná, mert egy házra csak egy szerződés terhelhető? Úgy elszálltak az árak, hogy ezeket a havi 100-200-akat inkább adnám a banknak, mint a tulajdonosnak. Viszont ezt sem tehetem, mert egy 2 milliós lakástakarékkal se érek sokat.

Tehát csak azok vehetnek hitelre házat, akiknek már van egy házuk? Vagy ha gyűjtök is 10 milliót 10 év alatt, akkor majd vegyek 20 milliós lakást 10 év múlva, de akkor is 10 millió hitellel? Sehogy se jó.


2020. jan. 13. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így van, mi is tudnánk fizetni a törlesztőt, de nincs annyi önerőnk, és albérlet mellett nem is lesz. Ördögi kör. És nagyon elszomorító.
2020. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!