Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik reális indok arra,...

Létezik reális indok arra, hogy valaki Magyarországon szeretne maradni élete végéig?

Figyelt kérdés
Úgy érzem beteggé tesz ez a folyamatosan panaszkodó társadalom, akármerre megyek, akárkivel beszélek. Vagy panaszkodnak, vagy isznak, de mindegyiket idegességből, így vezetik le a feszültséget. Van itthon olyan ember, aki megtanulta ezt tolerálni?
2020. jan. 13. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nekem ez az otthon, ide kötnek az emlékeim, itt van a családom, a barátaim, szeretem a tájat, szeretem a nyelvet és otthonosan mozgok itt. Nem szeretnék elmenni. Voltam külföldön hónapokat és mindig rettenetes honvágyam volt. Bár én kerülöm az iszákos és panaszkodós embereket, ha pedig mégis van a közelemben nem törődök vele. Van nekem saját életem, amivel foglalkozhatok. :)
2020. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Persze, mivel bármilyen indok szubjektív és relatív.
2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Sok ilyen negatív ember van, de őket ki lehet zárni. Vannak normálisak is. Az átlagfizetés kevés de vállalkozóként pl egész jól lehet élni és szeretem csinàlni. Megértem azokat akik kimennek dolgozni de az a 4-600ezer forint csak itthon nagyszám, ottkint ugyanúgy az alsó réteghez tartoznának. Jobb mint itthon 150ért megszakadni de azért nem ez az eyetlen járható út
2020. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Régebben nem gondoltam volna magamról, hogy ez lesz a véleményem. Emlékeim bár vannak, nem érzem úgy, hogy ide kötnének. Ha elmennék, bár biztosan jó lenne néha visszajönni, máshol is boldogulni tudnék. Bár van pár barátom, nincs nyomós indok hogy értük itt maradjak, így is egyedül érzem magam. Minden olyan nehézkesen megy, akármilyen ügyeimet kell intézni, lehúz az állam az adóval, az ételek minősége az árához képest kritikán aluli.
2020. jan. 13. 21:05
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Szár környezetben élsz, nekem nincsenek ilyen ismerőseim.
2020. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bár most kereskedelemben vagyok vállalkozó, hiába keresek jól, nap mint nap kénytelen vagyok az ilyen nincstelen emberek hülyeségeit hallgatnom, unalmas az egész. Összeszedek valamennyi pénzt aztán kitalálom hogyan tovább, mert ezt sokáig nem tudom csinálni.
2020. jan. 13. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
ez most egy panaszkodó kérdés? :D
2020. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az 😀
2020. jan. 13. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Akkor költözz el. :)


Valaki szeretne a hazájában élni. Te nem, és ez a negatív emberektől független.

2020. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz közegekben mozogsz.


Éltem külföldön huzamosabb ideig, kb ugyanolyanok a korombeli emberek itthon, mint kint.


Senkit sem ismerek aki alkoholista lenne vagy szomorú okok miatt inna.


Szinte senki sem panaszkodik nekem, csak nagyszüleim és barátnőm, de az utóbbi inkább csak azért nekem mondja el a problémáit ha van, mert én vagyok a legközelebb álló személy neki így normális hogy velem osztja meg.


Így tudom mikor, mért megy orvoshoz stb... de ez szerintem a világ legtermészetesebb dolga.

2020. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!