Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Még mindig ciki 2020-ban M....

Még mindig ciki 2020-ban M. o. -n szülőkkel élni 25 évesen?

Figyelt kérdés
Barátnő nincs, barátok se nagyon, falu, diplomával 200 alatti fizu. Nem látom a kiutat.
2020. jan. 14. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Hallod, majdnem ugyanez nálam is most 25 évesen, csak nekem még munkám sincsen. Szülőkkel élek egy kisvárosban, barátnő nuku, néhány haver, a diplomámmal kitörölhetem. El vagyok keseredve. Nem tartalak cikinek, hátha jobb lesz idővel a helyzet.
2020. jan. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Keresd megoldást
2020. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Max a sok ostoba "Én még vótam katona" féle boomer szólogat be, hogy ciki.

Lövésük nincs a mai kor szociális, munkaerő piaci és ingatlanpiaci dolgokról.

2020. jan. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Te az a 25 éves vagy aki napi 10 kérdést ír ki.
2020. jan. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem, ciki.

Ez egy probléma, egymagy probléma mindenhol a világon.

Próbálj rajta javítani, de ne szégyenkezz miatta.

2020. jan. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Akkor költözz el. Mi ebben a nagy dolog? Falu egyenlő nulla lehetőség. Költözz be a hozzátok legközelebbi városba.

Remélem a fizetésre háromnegyedét félre teszed, hogy majd a későbbiekben lakást tudj venni.

Az albérleti és lakásárak miatt nem ciki otthon élni, azzal a szándékkal, hogy félre teszel saját ingatlanra.

2020. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

lepontoztátok a 3#-ot, pedig igaza van: általában az olyan idősek mondják, hogy ciki, akiknek gőzök sincs a mai társadalmi/munkaerőpiaci viszonyokról.


az ő korukban még nyelvtudás nélkül s_gg hülyén is viszonylag könnyen szereztek lakást meg normális munkát.

2020. jan. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

még annyi, hogy igen: dolgozni kell a megoldáson és előbb-utóbb úgyis muszáj lesz elköltöznöd.


már csak azért is, mert egy fiatalnak kínszenvedés egy magyar kisváros/falu.

tudom, mert én is ilyen helyen lakom, viszonylag jó a munkám is, de pár éven belül mindenképp nagyobb városba akarok menni, egyszerűen nincs itt semmi.

2020. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért kéne elköltöznöm? Én a családommal élek és apukámmal. Mondjuk a mi helyzetünk speciális, de ha valaki csak annyit tudna, hogy 33 évesen édesapámmal élek... hát lehet elkezdené osztani nekem az észt.

Falun lakunk mi is, én mielőtt eljöttem gyedre 200 ezret kerestem, most a gyed 150 ezer. Szeretnék visszamenni dolgozni de nem sok lehetőség van.

Amúgy a családi házunk 2 generációs.

2020. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarsz elköltözni? Csak azért mert a társadalom ezt elvárja és ha nem teljesíted az elvárást akkor életképtelennek fognak tartani? Sz#rd le ezeket. Kész.
2020. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!