Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha behajigálok valakinek a kertjébe kb 50 darab pálinkásüveget?

Figyelt kérdés

Az illető hajnalban megy el a házunk előtt, és mindig becélozza a kis pálinkás üvegeivel az árkunkat, meg a mellette lévő füves részt.

Most vettem csak észre, mivel defekt volt, és néztem mitől.

Összeszámoltam, kb 50 kisüveg.

Még nem tudom ki lehet, de hamarosan rájövök.


2020. jan. 16. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Es mibol jossz ra megis?
2020. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha 50 különböző ember?
2020. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mostanában költöztünk ide, nem ismerek senkit.

Dugi kamerára gondoltam, ami nem látható, avval felveszem a területet.

Teljesen egyforma kisüvegek. Csak nem 50 embertől van.

2020. jan. 17. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell dugi kamera, kirakhatod jól látható helyre, max. egy matrica hozzá, hogy kamerával megfigyelt.

Azon látni fogod, kb. milyen időpontban halad el.


Rokon járt hasonlóan, kiment az egyik ilyen alkalomnál, és jól "elbeszélgetett" vele, azóta nem dobál.

2020. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A ház előtt az közterület.... a kert meg a sajátod. MOst hova is hajigál a notórius hajigáló?
2020. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb ki fogja az a valaki is deríteni, hogy te voltál, és kezdetét veszi egy végtelen háború. Komolyan ezt akarod?
2020. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem 100% közterület, mivel a ház előtti területet is a tulajnak kell rendben tartania.

Igazság szerint azt akarnám, hogy ne dobálja ide.

Meg nem hinném, hogy ezek után nekem kellene összeszedegetni utána a szájfertőzött üvegeit, gondoltam szedegethetné akkor ő is legalább.

2020. jan. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!